Rekuperacja Żywiec

Montaż rekuperacji w domu to najpopularniejszy trend w obecnym czasie. Jest mniej montowany niż instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj jesteś i to analizujesz, na pewno wiesz, jak istotna jest system wentylacyjny w budynku. System wentylacji to prościej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperatora otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz również cieszysz się odzyskiem ciepła.

Chcesz zamówić rekuperacje?

rekuperacja Żywiec

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet 80 % ciepła w Żywcu, a zużyte powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w budynku. Przez tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które są chłodniejsze. Dodatkowo, regulowanie systemu rekuperacji umożliwia określenie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma realize niego wpłynąć.

Montaż rekuperacji z odzyskiem ciepła w Żywcu – jakie są korzyści?

rekuperacja Żywiec

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z alergenów, pyłków i innych podobnie istotnych dla alergików czynników.
rekuperacja Żywiec

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza attain rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zapobieganie rozwoju wilgoci w pomieszczeniach domu.
rekuperacja Żywiec

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza ustawiona ilość O2 do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Żywiec

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają przykre zapachy, kurz oraz  dwutlenek węgla, który jest produkowany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Żywiec

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie lub schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Żywiec

Oszczędność

Dzięki energii, która wytwarza się między powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zgromadzić do 70-80% energii z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji ochładza pokoju o wiele stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet świetne w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur w czasie upalnych dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub dodatkowego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Wszystko zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Żywiec

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od paru zmiennych, na które nie masz wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nic w tym dziwnego, ponieważ zalicza się ona reach nowoczesnych technologii i wpływających korzystnie na zdrowie.

Żywiec to miasto, w którym coraz więcej Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Z jakiego powodu warto wybrać Proecology?

Proecology proponuje sporządzenie projektu dobór najwyższej jakości urządzeń, które idealnie się sprawdzą na terenie Żywca. Profesjonalnie wykonamy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz profesjonalnego wykonawcy w Żywcu? Od dłuższego czasu myślisz o takiej inwestycji? Instalacje i usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a zajmiemy się Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Żywiec

Ostatnia aktualizacja