Pompy ciepła Oświęcim

pompy ciepła Oświęcim

Nic dziwnego, że pompy ciepła są coraz bardziej spopularyzowane wśród Konsumentów. W ostatnich latach odnotowano ogromny wzrost zainteresowania pompami ciepła w Oświęcimiu. Samo urządzenie oraz system oznaczają wiele korzyści dla Konsumenta, który zdecydował się na tego rodzaju ogrzewanie w domu czy na terenie firmy z Oświęcimia. Warto zaznaczyć, że pompy ciepła można zaliczyć do OZE, co jest równe uldze nie tylko dla naszego portfela, ale również dla środowiska. W zależności od lokalizacji, określa się różne rodzaje pomp ciepła. Są one montowane zgodnie z panującymi warunkami, możliwościami oraz klimatem.

Nic dziwnego, że rozwiązanie pomp ciepła jest coraz bardziej popularne wśród Konsumentów. W ostatnich latach zanotowano ogromny wzrost instalacji pomp ciepła w Oświęcimiu. Samo urządzenie, a także system dostarczają wiele benefitów dla osoby, która wybrała na tego rodzaju ogrzewanie w domu lub na terenie firmy z Oświęcimia. Warto zaznaczyć, że pompy ciepła zaliczają się do odnawialnych źródeł energii, co jest równe uldze nie tylko dla naszego portfela, ale również dla środowiska. W zależności od lokalizacji można wyróżnić kilka rodzajów pomp ciepła. Są one montowane zgodnie z wszelkimi warunkami, możliwościami jak i klimatem.

Jesteś zainteresowany zamówieniem pompy ciepła do Oświęcimia?

pomp ciepła w oświęcimiu

Jaki jest cel używania pomp ciepła i jakie można wyróżnić rodzaje?

Pompy ciepła służą do ogrzewania budynku oraz podgrzewania c.w.u., a działanie jest w pełni pro ekonomiczne i proekologiczne. Pracują dzięki energii elektrycznej, którą są zasilane.

Każdy teren przy domu czy firmie to zespół innych cech i nie zawsze jest dostępne zastosowanie takich samych systemów pomp ciepła. Zostały one podzielone w zależności od sposobu pozyskiwania oraz dostarczenia ciepła do budynku, ze względu na to, że zasoby naturalnej energii mogą mieć różne źródła. Każdy zna elementarny podział – wodne, powietrzne i pośrednie. Najczęściej wykorzystywane na rynku rodzaje systemów:

pompa ciepła Oświęcim grzewczych
usług pompa ciepła Oświęcim grupa

woda/powietrze

Mechanika działania w tym przypadku jest relatywnie łatwy. Parownik jest ogrzewany przez wodę, później ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa płynące do pomieszczeń powietrze.

pomp ciepła w oświęcimiu usługi usług

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wymaga do pracy wody i tutaj mamy paradoks – jest ona w stanie ogrzać c.w.u.. Parownik ma za zadanie ogrzać powietrze, które ze skraplacza jest wpuszczane do pokoi w całym budynku.

pompa ciepła Oświęcim usługi grupa potrzebujesz

powietrze/woda

W tym przypadku parownik ogrzewany jest powietrzem, a ciepło przenoszone do skraplacza zajmuje się ogrzaniem wody w instalacji centralnego ogrzewania.

pompa ciepła Oświęcim ciepła pompy gruntowe pompy

woda/woda

Jeśli posiadasz w niedalekiej odległości rzekę, jezioro lub studnię, to ten system może się sprawdzić u Ciebie. Pobierana woda ogrzewa parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczane jest do ogrzania wody w instalacji grzewczej.

pompa ciepła w oświęcimiu grupa

woda/powietrze

Mechanizm pracy w tym przypadku jest dość prosty. Woda ogrzewa parownik, później ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa płynące do środka pomieszczeń powietrze.

powietrzne pompy ciepła w oświęcimiu grupa

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wykorzystuje do pracy wody i paradoksalnie, jest w stanie ogrzewać ciepłą wodę użytkową. Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza jest uwalniane do pokoi w budynku.

pompy ciepła w oświęcimiu pompy ciepła oświęcim

powietrze/woda

W tym wypadku parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przekazywane do skraplacza zajmuje się ogrzaniem wody w instalacji c.o..

pompy ciepła w oświęcimiu

woda/woda

Jeśli posiadasz w niedalekiej odległości rzekę, jezioro lub studnię, to ten system będzie dla Ciebie. Pobierana woda ogrzewa parownik, a ciepło ze skraplacza przeznaczane jest do ogrzania wody w instalacji grzewczej.

Montaż pompy ciepła w Oświęcimiu – dlaczego warto i jakie są zalety?

Oprócz tego, że sama instalacja jest niezwykle prosta do zamontowania, to jeszcze nie wymaga praktycznie żadnej obsługi ani skomplikowanego sterowania ze strony użytkownika. Pompy ciepła są częścią OZE, czyli Odnawialnych Źródeł Energii. W praktyce oznacza to, że źródło jest odnawialne i nie kończące się. Takie rozwiązania nie mają negatywnego wpływu na planetę. System grzewczy własnej produkcji uniezależnia od dostawcy, a wykorzystywanie nowej technologii o wiele bardziej efektywne. Serwisowanie nie jest prawie w ogóle konieczne, ze względu na to, że pompa ciepła jest w 100% bezobsługowa. Osoba posiadająca pompę ciepła otrzyma dużo niższe rachunki za ogrzewanie oraz na wysokiej jakości urządzenia, które zapewniają komfort z korzystania z instalacji. Ciężko jest nie dostrzec kolejnej zalety, jaką jest chłodzenie pomieszczeń budowlanych podczas upalnych dni. Skończysz się martwić o wiatraki i klimatyzację. Serwis w przypadku pomp ciepła jest wręcz niepotrzebny!
Zmniejsz koszty ogrzewania nawet o 60%! Potrzebujesz to jak każdy!

Napisz lub zadzwoń! Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Jeśli zdecydujesz się na montaż pompy ciepła, otrzymasz gwarancję szybkiego zwrotu kosztów, które jest zapewnione dzięki doborowi wydajnych urządzeń, które pracują z największą efektywnością, aby dostarczyć Ci komfortu oraz satysfakcji z używania. Zapewniamy także serwis urządzenia

Zamów usługę montażu pompy ciepła w Proecology

pomp ciepła w oświęcimiu

Jesteś z miasta Oświęcim i poszukujesz najlepszych systemów grzewczych? Skontaktuj się z nami, a nie uwierzysz, które rozwiązania mogą zostać zastosowane w Twoim majątku czy na terenie firmy! Oświęcim to miasto, w którym instalacje pomp ciepła są nadzwyczaj popularne. Możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów i nie denerwować się na wysokość rachunków już nigdy więcej!

Proecology to absolutny lider na rynku. Doświadczeni projektanci, inżynierowie i instalatorzy od wielu lat jest zgranym zespołem, co pozwala na efektywną i profesjonalną obsługę każdej z instalacji. Każdy traktowany jest indywidualnie, a każde zlecenie zostaje przydzielone konkretnemu zespołowi. Wszystkie zlecenie rozpoczyna się od spotkania, które wieńczy się wykonaniem projektu, który określa odpowiednią metodę i urządzenia, które będą najlepiej się sprawdzać w danym miejscu.

Dostęp do ciepłej wody użytkowej w dużo niższej cenie!

Masz pytania do usługi montażu lub wątpliwości co do pompy?

Skontaktuj się z nami, a z pewnością ktoś z nas wróci do Ciebie z odpowiedzią najszybciej, jak będzie w stanie. Nie zwlekaj już dłużej i zapewnij sobie komfort, na jaki zasługujesz Ty i Twoja rodzina. Skorzystaj z naszych usług już teraz! Wybierz ekologiczne rozwiązania grzewcze!

Ostatnia aktualizacja