Fotowoltaika Katowice

montaż paneli fotowoltaicznych Katowice

Fotowoltaika to inwestycja na długie lata, która niesie za sobą bardzo dużo pozytywnych aspektów ekonomicznych i ekologicznych. Pozwala zaoszczędzić czas oraz sporo pieniędzy, a to wszystko przez przekształcenie energii pochodzącej ze słońca na energię elektryczną!

Fotowoltaika dla domu oraz dla firm

W czasach, w których aktualnie żyjemy dbanie o środowisko to podstawa. Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie przyszłościowe, które daje nam ogromne korzyści w postaci zmniejszonych kosztów podatków, niższych rachunków za prąd, oszczędności czasu oraz spokojnej głowy!

Oferujemy kompleksowość – wybór i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz serwis! A wszystko to w najwyższej jakości, jaka dostępna jest na rynku! 

Warto dodać, że panele słoneczne działają w oparciu o odnawialne źródła energii (OZE), które stanowią ulgę nie tylko dla portfela, ale także dla środowiska.

Skontaktuj się z nami! 
Wyślij wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Montaż instalacji fotowoltaicznych

profesjonalne instalacje fotowoltaiczne Katowice

Systemy fotowoltaiczne służą do produkcji energii elektrycznej. Działają w ten sposób, że zamieniają promienie słoneczne na prąd. Sukces największej wydajności tkwi w odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej, którą dopasowujemy do Twojej lokalizacji, rozmiaru dachu oraz ilości zużywanego prądu.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Katowicach staje się coraz bardziej popularny. Zazwyczaj moduły instalacji to kilkanaście lub kilkadziesiąt ogniw fotowoltaicznych, które są półprzewodnikami, ponieważ najczęściej montowane farmy paneli fotowoltaicznych są stworzone na bazie krzemu.

Panele słoneczne oferowane przez Proecology składają się zazwyczaj z 5 składników, którymi są:

 

  • System paneli fotowoltaicznych,
  • Odpowiednie systemy pozwalające na montaż,
  • Wysokojakościowe połączenia kablowe oraz złącza,
  • Falownik, zamieniający prąd stały na prąd zmienny,
  • Aplikacja dbająca o bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznych.
Fotowoltaika Katowice instalacje fotowoltaiczne Katowice

Panele fotowoltaiczne – najlepsza możliwa inwestycja!

montaż paneli fotowoltaicznych

Szukasz sprawdzonej firmy do montażu instalacji fotowoltaicznych? Dzięki nam zapewnisz sobie niezależność energetyczną! 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy fachową poradą na każdym etapie współpracy! Zaufaj profesjonalistom w montażu paneli fotowoltaicznych i zaoszczędź na rachunkach nawet do 90%!

 

Panele fotowoltaiczne dla domu oraz dla firm

Katowice instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Katowice

Fotowoltaika jest dla każdego – bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz mniejszą lub większą działalność gospodarczą. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata, pomagająca zaoszczędzić większą ilość gotówki, tym bardziej, jeśli zdecydujesz się na przejście całej tej drogi z Proecology!

Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na instalację fotowoltaiczną? To bardzo proste, wciąż rosnące rachunki za energię elektryczną już całkowicie ich nie dotyczą!

Instalacja fotowoltaiczna – dofinansowanie!

To ze względu na dofinansowanie paneli fotowoltaicznych, fotowoltaika jest coraz bardziej rozpoznawalna i pożądana. O wkład do tej inwestycji mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne oraz przedsiębiorcy, dlatego ciągle powtarzamy, że ta inwestycja jest bardzo opłacalna. Jest także możliwość uzyskania dofinansowania na kwotę 50 000 zł! Dodatkowo, jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot w wysokości 5 tysięcy.

Kontakt z nami to podstawa, ponieważ wspomożemy Cię w uzyskaniu oraz przebrnięciu przez pełny proces dofinansowania, wyliczeń, montażu oraz serwisu instalacji. Wytyczymy również odpowiednią lokalizację paneli fotowoltaicznej na terenie miasta Katowice, a także ich moc! 

Ostatnia aktualizacja