Pompy ciepła Katowice

Katowice pompa ciepła pompa ciepła

Nic dziwnego, że instalacja pompy ciepła w Katowicach staje się coraz bardziej popularne wśród Konsumentów na terenie województwa Śląskiego. W ostatnich latach odnotowano duży rozwój branży instalacyjnej i wzrost instalacji pomp ciepła w Katowicach. Samo urządzenie, jak i system oznaczają wiele korzyści dla Konsumenta, który zdecydował się na ten rodzaj ogrzewania domu.

Pompa ciepła pozwala zaoszczędzić nawet do 80% kosztów wydawanych na ogrzewanie węglowe, gazowe, czy elektryczne!

Pompa ciepła to inaczej wymiennik ciepła i zalicza się do odnawialnych źródeł energii, co jest równe uldze nie tylko dla naszego portfela, jak i dla naszego środowiska. W zależności od lokalizacji instalacji wyróżnia się kilka typów pomp ciepła. Każdy rodzaj pompy ciepła montowany jest w zgodzie z panującymi warunkami, możliwościami oraz klimatem. Pompa ciepła to absolutny hit instalacji grzewczych. To ekologiczne ogrzewanie budynków jest przyszłościowe i pozwala zaoszczędzić wiele pieniędzy, a przy tym nie produkuje żadnych szkodliwych substancji do środowiska – to bardzo istotne dla osób mieszkających w Katowicach.

Zapewnij sobie komfort użytkowania i skorzystaj z własnej ciepłej wody użytkowej!

POMPY CIEPŁA KATOWICE – NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO BUDYNKU

Nie dziwi nas, że Konsumenci coraz częściej decydują się na wykonanie instalacji pompy ciepła w swoim domu. W ostatnich latach zanotowano znaczny wzrost zainteresowania montażem pomp ciepła na terenie Katowic. Samo urządzenie oraz system instalacji grzewczej oznaczają wiele korzyści dla osoby, która wybrała na ten rodzaj ogrzewania w domu lub firmy. Położenie geograficzne warunkuje odpowiedni rodzaj pompy ciepła. Urządzenia są montowane w zgodzie z wszelkimi warunkami, możliwościami oraz klimatem. Należy zauważyć, że pompy ciepła można zaliczyć do OZE, dzięki czemu pozwalają w pozyskaniu dofinansowania w ramach projektu “Czyste Powietrze”.  

Jesteś zainteresowany pompą ciepła do domu? Nie wiesz, która pompa ciepła będzie dla Ciebie odpowiednia?  Zapraszamy do kontaktu! U nas znajdziesz najlepsze pompy ciepła! 
Katowice, czekamy na Was! 

Mieszkasz w Katowicach?
Chcesz zamontować pompę ciepła?

pompa ciepła energię zgromadzoną

POMPA CIEPAŁA
Jakie są jej rodzaje pomp ciepła w Katowicach?

Pompa ciepła służy do ogrzewania budynków i podgrzewania wody użytkowej, a jej działanie jest ekonomiczne i proekologiczne. Zasilana jest energią elektryczną. W zależności od rodzaju pompy ciepła instalację można wykonać wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynku.

Każdy teren jest inny, ma inne warunki lokalizacyjne i nie w każdym miejscu jest możliwość montażu takich samych systemów pomp ciepła. Można je podzielić w zależności od sposobu pozyskania i dostarczania ciepła
do firmy lub domu, ze względu na to, że zasobność w naturalną energię może mieć różne pochodzenie. Większość osób zna podstawowy podział – wodne pompy ciepła, powietrzne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz pośrednie pompy ciepła. Oto najczęściej wykorzystywane na rynku systemy podzielone według sposobu pozyskiwania ciepła:

montaż pompy ciepła wodne pompy ciepła
katowice pompy ciepła

POMPY CIEPŁA woda/powietrze

Mechanizm pracy w tym przypadku jest relatywnie prosty. Parownik jest ogrzewany przez wodę, a następnie ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa nawiewane do domu powietrze.

powietrzne pompy ciepła powietrzne pompy ciepła

POMPY CIEPŁA Powietrze/powietrze

Powietrzne pompy ciepła
nie wykorzystują do pracy H2O i tutaj dochodzi
paradoksu –
jest ona w stanie ogrzewać wodę użytkową. Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza
jest wpuszczane do budynku.

pompy ciepła katowice pompa ciepła

pompy ciepła powietrze/woda

W tym przypadku pompy ciepła powietrze/woda parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło, które przenoszone jest do skraplacza, grzeje wodę w instalacji centralnego ogrzewania.

katowice pompa ciepła

POMPY CIEPŁA woda/woda

Najlepsze rozwiązania dla osób, mieszkających blisko rzeki, jeziora lub studni. Pobierana z gruntu woda ogrzewa parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczane jest do ogrzania wody w instalacji centralnego ogrzewania.

Montaż pomp ciepła w Katowicach- czy warto?

Jak wygląda proces instalacji pompy ciepła na terenie miasta Katowice? Sama instalacja jest niezwykle prosta do zamontowania, a obsługa nie wymaga praktycznie żadnej obsługi ani skomplikowanego sterowania ze strony użytkownika. Pompy ciepła są częścią OZE, czyli Odnawialnych Źródeł Energii. W praktyce oznacza to, że źródło z którego korzysta pompa ciepła jest odnawialne, a co za tym idzie nie kończące się. Tego typu rozwiązania nie szkodzą planecie. Własne ogrzewanie uniezależnia od dostawcy, a korzystanie z nowej technologii o wiele bardziej efektywne. Serwisowanie nie jest prawie w ogóle konieczne, ponieważ pompa ciepła jest w 100% bezobsługowa. Osoba posiadająca pompę ciepła może liczyć na o wiele niższą kwotę na rachunku za ogrzewanie oraz na wysokiej jakości urządzenia, które zapewnią komfort korzystania z instalacji. To nie wszystkie zalety pomp ciepła. Kolejną korzyścią jest chłodzenie pomieszczeń budynków podczas upalnych dni. Nie musisz się już martwić o wiatraki lub klimatyzację.
Zmniejsz koszty ogrzewania nawet o 60%! Statystyki nie kłamią. Inwestycja w pompy ciepła opłaca się!

Skorzystaj z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych! 

 

Napisz lub zadzwoń! Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Decydując się na usługę montażu pompy ciepła w Katowicach, otrzymasz gwarancję natychmiastowego zwrotu kosztów, które jest zapewnione dzięki doborowi wydajnych urządzeń, których praca jest najefektywniejsza, aby dostarczyć Ci komfortu oraz satysfakcji z ich użytkowania.

Po montaż pompy ciepła – skontaktuj się z nami!

pompa ciepła Katowice montaż pompy ciepła woda z gruntu

Mieszkasz na terenie miasta Katowice? Poszukujesz najlepszych systemów grzewczych? Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, które rozwiązania można zastosować w Twoim domu! Katowice to miasto, w którym coraz więcej osób korzysta z montażu pompy ciepła. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i nie denerwuj się na wysokość rachunków! Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy Twoimi specjalistami od OZE, urządzeń grzewczych i klimatyzacji! 

Jesteśmy liderem na rynku w instalacji pomp ciepła. Doświadczeni projektanci, inżynierowie i instalatorzy od lat formują zgrany zespół, co zezwala na efektywną i profesjonalną obsługę i instalację każdej pomp ciepła. Każde zlecenie zaczyna się od spotkania, które owocuje wykonaniem projektu, na podstawie którego dobierana jest odpowiednia metoda oraz na podstawi której dobierane są urządzenia, które będą najlepiej się sprawdzać w danym miejscu. Nie zalecamy podejmowania decyzji na własną rękę, ponieważ może ona narobić więcej szkody niż pożytku. Sprawy techniczne dot. pomp ciepła należy zostawić fachowcom, aby móc w pełni cieszyć się z korzyści nowego systemu.

POMPA CIEPŁA KATOWICE

Masz pytania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Katowicach!

Uzyskaj dostęp ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej w dużo niższej cenie! Montaż pomp ciepła w Katowicach to przyszłościowe rozwiązanie, którego potrzebujesz!

Skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci niezbędnych informacji na wszelkie pytania czy to dotyczące samej pompy ciepła, czy tego jak wygląda jej eksploatacja. Nie czekaj dłużej i załatw sobie komfort, na który zasługujesz Ty i Twoja rodzina. Nasze usługi są kompleksowe. Wspieramy naszych Klientów od momentu projektu aż po serwis gwarancyjny czy etap serwisu pomp ciepła. Nigdy nie zostawiamy naszego Klienta samego. Nam możesz zaufać! Zamontuj pompę ciepła w swoim domu w mieście Katowice.

katowice pompy ciepła katowice gruntowe pompy ciepła

FAQ

Czy montujecie pompy ciepła w Katowicach?
Oczywiście! Wykonamy montaż pomp ciepła na terenie całego Katowic! 

Jakie są plusy pomp ciepła dla mieszkańców Katowic?
Plusami używania instalacji pomp ciepła jest przede wszystkim tanie ogrzewanie. W połączeniu z fotowoltaiką da to ogromne oszczędności dla Twojego gospodarstwa domowego!

Jak skontaktować się z nami?
Zadzwoń do nas na numer 666 698 666 lub napisz maila na proecology.biuro@gmail.com

Dlaczego warto wybrać Proecology?
Jesteśmy liderami na rynku OZE, a nasi projektanci, inżynierowie i instalatorzy są zgranym zespołem. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a projekty są przydzielane konkretnym osobom. Zawsze zaczynamy od spotkania, skupiając się na wyborze metody i końcowo instalacji!

Która pompa ciepła będzie lepsza – monoblok czy split?
Wszystko zależy od tego w jakim miejscu jest montowana instalacja pomp ciepła. Zgłoś się do nas, a my dobierzemy odpowiednie rozwiązanie!

Ostatnia aktualizacja