Pompy ciepła Gliwice

pomp ciepła w gliwicach pompa ciepła powietrze

Nie dziwi nas, że instalacja pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne wśród Konsumentów. W ostatnich latach odnotowano duży wzrost instalacji pomp ciepła w Gliwicach. Samo urządzenie, jak i system przynoszą wiele benefitów dla osoby, która wybrała na tego rodzaju ogrzewanie w domu lub firmie. Należy zaznaczyć, że pompy ciepła zaliczają się do OZE, co oznacza ulgę nie tylko dla portfela, ale również dla naszego środowiska. Samo urządzenie grzewcze jest także ciche i bezproblemowe. W zależności od lokalizacji, określa się różne rodzaje pompy ciepła. Są one montowane w zgodzie z panującymi warunkami, możliwościami oraz klimatem.

Postaw na montaż pompy ciepła i zmniejsz koszty ogrzewania!

 

Nie dziwi nas, że pompy ciepła są coraz bardziej popularne wśród Konsumentów. W ostatnich latach zanotowano wielki wzrost instalacji pomp ciepła w Gliwicach. Samo urządzenie oraz system oznaczają wiele benefitów dla Konsumenta, który zdecydował się na tego rodzaju ogrzewanie w domu lub firmie. Należy zaznaczyć, że pompy ciepła można zaliczyć do OZE, co jest równe uldze nie tylko dla portfela, ale również dla środowiska naturalnego. W zależności od lokalizacji, określa się różne typy pomp ciepła. Montuje się je zgodnie z uwarunkowaniami, możliwościami oraz klimatem.

Chcesz zamówić pompę ciepła?

pompy ciepła Gliwice pompa ciepła energią cieplną

Jaki jest cel używania pomp ciepła w Gliwicach i jakie są ich rodzaje?

Pompy ciepła służą do ogrzewania budynku i podgrzewania c.w.u., a działanie jest w pełni ekonomiczne i proekologiczne. Zasilane są one prądem.

Każda lokalizacja warunki lokalizacyjne i nie w każdym miejscu jest dostępne zastosowanie tych samych systemów pomp ciepła. Można je podzielić w zależności od sposobu pozyskiwania i dostarczenia ciepła do budynku, ponieważ zasoby naturalnej energii elektrycznej mogą mieć różne pochodzenie. Podzielić je można ze względu na sposób wykorzystania środowiska naturalnego, czyli na wodne, powietrzne i pośrednie. Najczęściej wykorzystywane systemy:

pompy ciepła w gliwicach pompa ciepła Gliwice
Skorzystaj z pomp ciepła w Gliwicach wybór pomp ciepła

woda/powietrze

Mechanika działania w tym przypadku jest relatywnie prosty. Parownik jest ogrzewany przez wodę, później ciepło wydostające się ze skraplacza ogrzewa płynące do pomieszczeń powietrze.

montażu pompy ciepła i klimatyzacji zalety pomp ciepła

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wymaga do swojej pracy H2O i paradoksalnie, jest w stanie ogrzać ciepłą wodę użytkową. Parownik ma za zadanie ogrzać powietrze, które ze skraplacza jest uwalniane do pokoi w budynku.

gruntowe pompy ciepła pompa ciepła Gliwice

powietrze/woda

W tym przypadku parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przenoszone do skraplacza ma za zadanie ogrzać wodę w instalacji centralnego ogrzewania.

montaż pomp ciepła w Gliwicach gruntowe pompy ciepła Gliwice

woda/woda

Jeśli niedaleko Twojego budynku znajduje się rzeka, jezioro lub studnia, to ten system będzie dla Ciebie. Pobierana woda musi ogrzać parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczone jest do ogrzewania wody w instalacji grzewczej.

ciepła pompy ciepłej wody użytkowej gruntowe pompy ciepła

woda/powietrze

Mechanika pracy w tym przypadku jest relatywnie prosta. Woda ogrzewa parownik, a następnie ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa napływające do pomieszczeń powietrze.

powietrzne pompy ciepła w gliwicach

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wykorzystuje do swojej pracy H2O i paradoksalnie, jest ona w stanie ogrzewać ciepłą wodę użytkową. Parownik ma za zadanie ogrzać powietrze, które ze skraplacza jest uwalniane do pokoi w budynku.

 energii elektrycznej

powietrze/woda

W tym wypadku parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przekazywane do skraplacza ma za zadanie ogrzać wodę w instalacji CO.

pompy ciepła w gliwicach pompa ciepła powietrze

woda/woda

Jeśli niedaleko Twojego domu lub firmy znajduje się rzeka, jezioro lub studnia, to ten system może się sprawdzić. Woda, która jest pobierana, ogrzewa parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczane jest do ogrzania wody w instalacji.

Montaż pompy ciepła – dlaczego warto?

Poznaj wszystkie zalety pomp ciepła!

Nie dość, że sama instalacja jest niezwykle prosta do zamontowania, to jeszcze nie wymaga praktycznie żadnej obsługi ani skomplikowanego sterowania ze strony użytkownika. Pompy ciepła należą do OZE (Odnawialne Źródła Energii). W praktyce oznacza to, że źródło pobierania energii jest odnawialne i nieskończone. Takie rozwiązania są wyjątkowo ekologiczne. Ogrzewanie własnej produkcji uniezależnia od dostawcy, a korzystanie z nowoczesnej technologii jest dużo bardziej efektywne. Serwisowanie nie jest prawie w ogóle konieczne, ponieważ pompa ciepła jest w 100% bezobsługowa. Inwestor z miasta Gliwice posiadający pompę ciepła otrzyma o wiele niższą kwotę na rachunku za ogrzewanie dzięki najwyższej jakości urządzeniom, które zapewnią komfort płynący z korzystania z instalacji do ogrzewania. Interesując się pompą ciepła, trudno nie dostrzec kolejnej zalety, którą jest chłodzenie pomieszczeń budynków podczas upalnych dni. Nie musisz się już martwić o wiatraki lub klimatyzację.
Mniejsze rachunki za ogrzewanie nawet o 60% wykorzystując pompy ciepła w mieście Gliwice!

Napisz lub zadzwoń po pompy ciepła!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń po ofertę!

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Jeśli zdecydujesz się na zamontowanie pompy ciepła, otrzymujesz gwarancję natychmiastowego zwrotu kosztów, które jest zapewnione dzięki doborowi najlepszych urządzeń, których praca jest najefektywniejsza, aby dostarczyć Klientom z miasta Gliwice komfortu oraz satysfakcji z używania pompy ciepła. Z naszej strony możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy oraz na serwis pomp ciepła!
Pompa ciepła to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie do Twojego domu!

Po pompy ciepła w Gliwicach skontaktuj się z nami

serwis pomp ciepła Gliwice pompy ciepła a ogrzewanie podłogowe

Mieszkasz w Gliwicach i chcesz najlepszych systemów grzewczych? Skontaktuj się z Proecology, a zobaczysz, jakie rozwiązania można zastosować w Twoim domu! Gliwice to miasto, w którym instalacje pomp ciepła są nadzwyczaj często montowane. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i nie denerwuj się na wysokość rachunków! Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo. Zapewniamy dostęp do najlepszych pomp ciepła  

Zadowolenie każdego klienta jest dla nas najważniejsze. W związku z tym kompleksowe usługi świadczymy nie tylko dla klientów indywidualnych. W obiektach przemysłowych także możemy wykonać montaż pompy ciepła. Oferujemy bezpłatną wycenę na terenie Gliwic i okolic podczas której proponujemy najlepsze rozwiązanie w oparciu o oczekiwania klienta, analizę uwarunkowania technicznego oraz zapotrzebowanie energetyczne. To pozwoli nam zaproponować Ci urządzenie grzewcze, które zapewni Ci komfort cieplny oraz obniży koszty ogrzewania do minimum.
Masz pytania? Z naszej strony możesz liczyć na fachową pomoc! Złóż zapytanie ofertowe, aby zapoznać się z naszą ofertą systemów grzewczych! Zapewniamy atrakcyjne ceny i serwis gwarancyjny.

Zaczerpnij potencjał środowiska naturalnego i skorzystaj z nowoczesnych systemów grzewczych! Zapewnij sobie dostęp do ogrzewania oraz ciepłej wody w o wiele niższej cenie za pomocą pompy ciepła!

Masz pytania odnośnie montażu pomp ciepła w Gliwicach?

Skontaktuj się z biurem po ofertę, a z pewnością ktoś z nas napisze do Ciebie odpowiedź najszybciej, jak będzie w stanie. Nie zwlekaj już dłużej i zapewnij sobie komfort, na który zasługujesz Ty i Twoja rodzina. Już od dziś obniż koszty ogrzewania swojego domu! 

Ostatnia aktualizacja