Rekuperacja Wojkowice

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to absolutny trend w ostatnich miesiącach. Jest nie więcej instalowany niż instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to analizujesz, z pewnością wiesz, jak istotna jest system wentylacyjny w nieruchomości. System wentylacyjny to inaczej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperacji dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz również korzystasz z odzysku ciepła.

Chcesz zamówić rekuperacje z montażem?

rekuperacja Wojkowice

Z jakiego powodu to jest istotne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać do 80 procent ciepła w Wojkowicach, a zanieczyszczone powietrze nie jest prowadzone tą samą drogą, co świeże powietrze jest dopuszczane do pokoi w budynku. Dzięki tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Dodatkowo, konfiguracja systemu rekuperacji umożliwia określenie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma complete niego zostać wprowadzone.

Montaż rekuperacji z odzyskiem ciepła w Wojkowicach – jakie są korzyści?

rekuperacja Wojkowice

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z czynników alergizujących, zanieczyszczeń pylistych i innych podobnie ważnych dla alergików czynników.
rekuperacja Wojkowice

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza realize rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Wojkowice

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza odpowiednią ilość O2 do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Wojkowice

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają brzydkie zapachy, kurz oraz  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Wojkowice

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na utworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie lub ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Wojkowice

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana pomiędzy powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zgromadzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji ochładza pomieszczenia o dużo stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet super jakościowo rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeśli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas upalnych dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo osobnego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Wojkowice

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od paru zmiennych, na które nie ma wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nic w tym dziwnego, bo przynależy ona reach nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na samopoczucie.

Wojkowice to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju montaż.

Z jakiego powodu powinieneś zaufać Proecology?

Proecology proponuje wykonanie projektu dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą w rejonie Wojkowic. Profesjonalnie wykonamy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz doświadczonego wykonawcy w Wojkowicach? Od dłuższego czasu myślisz o takiej inwestycji? Instalacje i usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a zajmiemy się Twoim zleceniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Wojkowice

Ostatnia aktualizacja