Rekuperacja Turza Śląska

Montaż rekuperacji w domu to absolutny trend w obecnym czasie. Jest mniej praktykowany niż instalacja fotowoltaiczna albo pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozpędza. Skoro tutaj jesteś oraz to analizujesz, na pewno wiesz, jak istotna jest wentylacja w budynku. System wentylacyjny to inaczej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki instalacji rekuperatora otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz również korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zainteresowany zamówieniem rekuperacji z montażem?

rekuperacja Turza Śląska

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać do osiemdziesiąt procent ciepła w Turze Śląskiej, a zużyte powietrze nie jest odprowadzane tą samą drogą, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w budynku. Przez tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra jakość centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Dodatkowo, regulacja systemu rekuperacji pozwala na określenie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma attain niego zostać wprowadzone.

Montowanie rekuperatora z odzyskiem ciepła w Turze Śląskiej – jakie są zalety?

rekuperacja Turza Śląska

Filtrowanie

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczone z alergenów, zapylenia oraz innych podobnie ważnych dla alergików czynników.
rekuperacja Turza Śląska

Stop wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zapobieganie rozwoju wilgoci w pokojach domu.
rekuperacja Turza Śląska

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja dostarcza odpowiednią ilość tlenu do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Turza Śląska

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają przykre zapachy, kurz, a także  dwutlenek węgla, który jest produkowany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Turza Śląska

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na stworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie albo chłodzenie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Turza Śląska

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana pomiędzy powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, można zaoszczędzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pokoju o kilka stopni oraz utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet super w efektywności rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas letnich dni, to musisz pomyśleć o instalacji wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Turza Śląska

Wentylacja mechaniczna albo grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od kilku zmiennych, na które nie ma wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ należy ona accomplish nowoczesnych technologii i wpływających korzystnie na zdrowie.

Turza Śląska to miasto, w którym coraz większa ilość osób finalnie decyduje się na tego typu montaż.

Dlaczego warto wybrać Proecology?

Proecology proponuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które idealnie się sprawdzą na terenie Turzy Śląskiej. Rzetelnie wykonamy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy w Turze Śląskiej? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami przez telefon albo napisz maila, a zajmiemy się Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Turza Śląska

Ostatnia aktualizacja