Rekuperacja Turza Śląska

Instalacja rekuperacji w domu to absolutny trend w ostatnich miesiącach. Jest nie więcej montowany niż instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła, lecz ten system się dopiero rozkręca. Skoro tutaj jesteś oraz to czytasz, na pewno masz pojęcie, jak ważna jest wentylacja w nieruchomości. System wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki montażu rekuperatora otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zainteresowany zamówieniem rekuperacji z montażem?

rekuperacja Turza Śląska

Dlaczego to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet 80 procent ciepła w Turze Śląskiej, a zużyte powietrze nie jest odprowadzane tą samą drogą, co świeże powietrze jest dopuszczane do pokoi w budynku. Przez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Dodatkowo, regulowanie systemu rekuperacji pozwala na określenie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma reach niego zostać wprowadzone.

Montowanie rekuperatora z odzyskiem ciepła w Turze Śląskiej – jakie są korzyści?

rekuperacja Turza Śląska

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z czynników alergizujących, pyłków oraz innych podobnie istotnych dla alergików czynników.
rekuperacja Turza Śląska

Ograniczenie wilgoci

System nie dopuszcza get rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zapobieganie rozwoju wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Turza Śląska

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza odpowiednią ilość O2 do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Turza Śląska

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają brzydkie zapachy, zapylenie i  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Turza Śląska

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na utworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Turza Śląska

Zysk

Dzięki energii, która jest wytwarzana pomiędzy powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zgromadzić do 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pokoju o dużo stopni oraz utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet super w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur w czasie upalnych dni, to musisz pomyśleć o instalacji wymiennika ciepła lub dodatkowego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Turza Śląska

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od kilku zmiennych, na które nie mamy wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, bo należy ona complete nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na zdrowie.

Turza Śląska to miasto, w którym coraz więcej osób finalnie decyduje się na tego typu montaż.

Z jakiego powodu powinieneś zaufać Proecology?

Proecology proponuje wykonanie projektu dobór najwyższej jakości sprzętu, które idealnie się sprawdzą w rejonie Tury Śląskiej. Rzetelnie zamontujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Szukasz doświadczonego wykonawcy w Turze Śląskiej? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje i usługi montażu to dla nas chleb powszedni! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Turza Śląska