Rekuperacja Toszek

Instalacja rekuperacji w domu jednorodzinnym to absolutny trend w obecnym czasie. Jest nie więcej montowany niż fotowoltaika albo pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to czytasz, na pewno wiesz, jak ważna jest system wentylacyjny w budynku. Ciąg wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperacji dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji z montażem?

rekuperacja Toszek

Dlaczego to jest istotne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet 80 procent ciepła w Toszkach, a zużyte powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pokoi w domu. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które są chłodniejsze. Dodatkowo, regulowanie systemu rekuperacji umożliwia ustawienie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma do niego zostać wprowadzone.

Instalacja rekuperacji z odzyskiem ciepła w Toszkach – jakie są korzyści?

rekuperacja Toszek

Filtrowanie

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczane z czynników alergizujących, zapylenia oraz innych istotnych dla alergików związków.
rekuperacja Toszek

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza accomplish rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zatrzymanie rozwoju wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Toszek

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza ustawiona ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Toszek

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają przykre zapachy, kurz i  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Toszek

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Toszek

Zysk

Dzięki energii, która wytwarza się między powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zaoszczędzić nawet 70-80% energii z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pokoju o wiele stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet super jakościowo rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeśli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur podczas gorących dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub dodatkowego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Toszek

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od kilku czynników, na które nie masz wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nic w tym dziwnego, bo zalicza się ona complete nowoczesnych rozwiązań oraz wpływających korzystnie na zdrowie.

Toszek to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju montaż.

Dlaczego powinieneś wybrać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości urządzeń, które idealnie się sprawdzą w rejonie Toszek. Profesjonalnie zainstalujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Szukasz profesjonalnego wykonawcy w Toszkach? Od dłuższego czasu myślisz o takiej inwestycji? Instalacje i usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zapytaniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Toszek

Ostatnia aktualizacja