Rekuperacja Tarnowskie Góry

Instalacja rekuperacji w domu to najpopularniejszy trend w ostatnich miesiącach. Jest mniej praktykowany niż instalacja fotowoltaiczna albo pompa ciepła, ale ten system się dopiero rozkręca. Skoro tutaj jesteś oraz to analizujesz, z pewnością wiesz, jak istotna jest wentylacja w nieruchomości. System wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki instalacji rekuperacji otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, ale także korzystasz z odzysku ciepła.

Chcesz z nami współpracować?

rekuperacja Tarnowskie Góry

Dlaczego to jest istotne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać do 80 % ciepła w Tarnowskich Górach, a zużyte powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pomieszczeń w domu. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Wysoka efektywność centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Dodatkowo, konfiguracja systemu rekuperacji pozwala na określenie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma realize niego zostać doprowadzone.

Montowanie rekuperacji z odzyskiem ciepła w Tarnowskich Górach – jakie są zalety?

rekuperacja Tarnowskie Góry

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczane z czynników alergizujących, pyłków i innych podobnie ważnych dla alergików czynników.
rekuperacja Tarnowskie Góry

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza get rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Tarnowskie Góry

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja dostarcza odpowiednią ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Tarnowskie Góry

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają przykre zapachy, kurz, a także  dwutlenek węgla, który jest produkowany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Tarnowskie Góry

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie lub ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Tarnowskie Góry

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, możesz zgromadzić nawet 70-80% energii z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji ochładza pokoju o kilka stopni oraz utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet idealne w efektywności rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeśli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas gorących dni, to powinieneś pomyśleć o instalacji wymiennika ciepła albo osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Tarnowskie Góry

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od wielu zmiennych, na które nie ma wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, bo zalicza się ona accomplish nowoczesnych rozwiązań oraz wpływających korzystnie na zdrowie.

Tarnowskie Góry to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju montaż.

Dlaczego warto zaufać Proecology?

Proecology proponuje wykonanie projektu dobór najwyższej jakości sprzętu, które idealnie się sprawdzą w rejonie Tarnowskich Gór. Rzetelnie zamontujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy w Tarnowskich Górach? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Tarnowskie Góry