Rekuperacja Świętochłowice

Instalacja rekuperacji w domu to dominujący trend w obecnym czasie. Jest mniej montowany niż instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozpędza. Skoro tutaj dotarłeś oraz to analizujesz, z pewnością masz pojęcie, jak istotna jest wentylacja w nieruchomości. System wentylacyjny to inaczej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki instalacji rekuperatora otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz również korzystasz z odzysku ciepła.

Chcesz zamówić rekuperacje z montażem?

rekuperacja Świętochłowice

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać do osiemdziesiąt % ciepła w Świętochłowicach, a zużyte powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pokoi w budynku. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Dobra jakość centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Co więcej, regulowanie systemu rekuperacji pozwala na określenie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma get niego zostać doprowadzone.

Montaż rekuperacji z odzyskiem ciepła w Świętochłowicach – jakie są korzyści?

rekuperacja Świętochłowice

Filtracja

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczane z czynników alergizujących, pyłków i innych istotnych dla alergików związków.
rekuperacja Świętochłowice

Stop wilgoci

System nie dopuszcza realize rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Świętochłowice

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperator dostarcza ustawiona ilość tlenu do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Świętochłowice

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperacje usuwają brzydkie zapachy, zapylenie, a także  CO2, który jest wytwarzany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Świętochłowice

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo chłodzenie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Świętochłowice

Zysk

Dzięki energii, która wytwarza się pomiędzy powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, możesz zaoszczędzić nawet 70-80% energii z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji ochładza pokoju o wiele stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet idealne w efektywności rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur w czasie letnich dni, to powinieneś pomyśleć o instalacji wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Świętochłowice

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od kilku czynników, na które nie ma wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ przynależy ona complete nowoczesnych technologii oraz wpływających korzystnie na zdrowie.

Świętochłowice to miasto, w którym coraz więcej Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego typu instalację.

Dlaczego warto wybrać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu dobór najwyższej jakości urządzeń, które idealnie się sprawdzą na terenie Świętochłowic. Rzetelnie zamontujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy w Świętochłowicach? Od dłuższego czasu myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila, a zajmiemy się Twoim zleceniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Świętochłowice