Rekuperacja Sośnicowice

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to najpopularniejszy trend w obecnym czasie. Jest nie więcej instalowany niż fotowoltaika albo pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to czytasz, z pewnością wiesz, jak istotna jest wentylacja w nieruchomości. System wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperacji dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji z montażem?

rekuperacja Sośnicowice

Dlaczego to jest istotne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać nawet 80 procent ciepła w Sośnicowicach, a zużyte powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pokoi w budynku. Dzięki tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Dobra jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Dodatkowo, regulowanie systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma get niego wpłynąć.

Montaż rekuperatora z odzyskiem ciepła w Sośnicowicach – jakie są zalety?

rekuperacja Sośnicowice

Filtracja

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z czynników alergizujących, zapylenia oraz innych ważnych dla alergików czynników.
rekuperacja Sośnicowice

Stop wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zapobieganie wilgoci w pomieszczeniach budynku.
rekuperacja Sośnicowice

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza odpowiednią ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Sośnicowice

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperacje wyrzucają brzydkie zapachy, kurz oraz  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Sośnicowice

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na stworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie lub ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Sośnicowice

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zgromadzić do 70-80% energii z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji schładza pomieszczenia o kilka stopni i utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet świetne w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur podczas letnich dni, to powinieneś pomyśleć o instalacji wymiennika ciepła albo dodatkowego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Wszystko zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Sośnicowice

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od paru zmiennych, na które nie mamy wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, bo zalicza się ona pull off nowoczesnych technologii oraz wpływających korzystnie na samopoczucie.

Sośnicowice to miasto, w którym coraz większa ilość osób finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości urządzeń, które świetnie się sprawdzą w rejonie Sośnicowic. Rzetelnie wykonamy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Szukasz rzetelnego wykonawcy w Sośnicowicach? Od dłuższego czasu myślisz o takiej inwestycji? Instalacje i usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zapytaniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Sośnicowice