Rekuperacja Sławków

Montaż rekuperacji w domu to najpopularniejszy trend w obecnym czasie. Jest mniej praktykowany niż instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś i to analizujesz, z pewnością masz pojęcie, jak istotna jest wentylacja w nieruchomości. System wentylacyjny to prościej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki instalacji rekuperatora dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zainteresowany zamówieniem rekuperacji z montażem?

rekuperacja Sławków

Z jakiego powodu to jest istotne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać nawet osiemdziesiąt % ciepła w Sławkowie, a zanieczyszczone powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w budynku. Przez tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Co więcej, regulowanie systemu rekuperacji umożliwia określenie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma get niego zostać doprowadzone.

Montaż rekuperatora z odzyskiem ciepła w Sławkowie – jakie są zalety?

rekuperacja Sławków

Filtracja

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczane z czynników alergizujących, zapylenia i innych ważnych dla alergików czynników.
rekuperacja Sławków

Niwelowanie wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zapobieganie rozwoju wilgoci w pomieszczeniach budynku.
rekuperacja Sławków

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperator doprowadza ustawiona ilość O2 do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do wszystkich pomieszczeń.
rekuperacja Sławków

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperatory usuwają przykre zapachy, kurz oraz  dwutlenek węgla, który jest produkowany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Sławków

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia utworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Sławków

Zysk

Dzięki energii, która jest wytwarzana pomiędzy powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zaoszczędzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji ochładza pomieszczenia o wiele stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet super jakościowo rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur w czasie upalnych dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Sławków

Wentylacja mechaniczna albo grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od paru czynników, na które nie mamy wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ zalicza się ona reach nowoczesnych technologii i wpływających korzystnie na samopoczucie.

Sławków to miasto, w którym coraz większa ilość osób finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Dlaczego warto wybrać Proecology?

Proecology proponuje sporządzenie projektu dobór najwyższej jakości urządzeń, które świetnie się sprawdzą w rejonie Sławkowa. Profesjonalnie zainstalujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz doświadczonego wykonawcy w Sławkowie? Od dłuższego czasu myślisz o takiej instalacji? Instalacje i usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Sławków

Ostatnia aktualizacja