Rekuperacja Siewierz

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to najpopularniejszy trend w obecnym czasie. Jest nie więcej instalowany niż fotowoltaika albo pompa ciepła, ale ten system się dopiero rozkręca. Skoro tutaj jesteś oraz to analizujesz, na pewno masz pojęcie, jak istotna jest system wentylacyjny w nieruchomości. Ciąg wentylacji to prościej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki montażu rekuperacji otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, ale także cieszysz się odzyskiem ciepła.

Chcesz z nami współpracować?

rekuperacja Siewierz

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać do 80 procent ciepła w Siewierzu, a zużyte powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w budynku. Dzięki tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Wysoka efektywność centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Co więcej, regulacja systemu rekuperacji pozwala na określenie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma pull off niego zostać doprowadzone.

Montaż rekuperacji z odzyskiem ciepła w Siewierzu – jakie są korzyści?

rekuperacja Siewierz

Filtracja

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z czynników alergizujących, zanieczyszczeń pylistych i innych podobnie istotnych dla alergików czynników.
rekuperacja Siewierz

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza complete rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zatrzymanie rozwoju wilgoci w pokojach domu.
rekuperacja Siewierz

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperator doprowadza odpowiednią ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Siewierz

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperacje usuwają przykre zapachy, zapylenie, a także  CO2, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Siewierz

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie albo ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Siewierz

Zysk

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, możesz zgromadzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pomieszczenia o dużo stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet super w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur w czasie upalnych dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo dodatkowego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Siewierz

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od wielu czynników, na które nie mamy wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nic w tym dziwnego, ponieważ zalicza się ona realize nowoczesnych technologii oraz wpływających korzystnie na samopoczucie.

Siewierz to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego typu instalację.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać Proecology?

Proecology proponuje sporządzenie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które idealnie się sprawdzą na terenie Siewierza. Profesjonalnie zamontujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy w Siewierzu? Od dłuższego czasu myślisz o takiej instalacji? Instalacje i usługi montażu to dla nas chleb powszedni! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a zajmiemy się Twoim zleceniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Siewierz