Rekuperacja Siewierz

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to dominujący trend w ostatnich miesiącach. Jest nie więcej instalowany niż instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj jesteś oraz to czytasz, z pewnością masz pojęcie, jak istotna jest system wentylacyjny w budynku. System wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki instalacji rekuperatora otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Chcesz z nami współpracować?

rekuperacja Siewierz

Z jakiego powodu to jest istotne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać do osiemdziesiąt % ciepła w Siewierzu, a zużyte powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pomieszczeń w budynku. Przez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które są chłodniejsze. Dodatkowo, regulowanie systemu rekuperacji pozwala na określenie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma pull off niego zostać doprowadzone.

Instalacja rekuperacji z odzyskiem ciepła w Siewierzu – jakie są korzyści?

rekuperacja Siewierz

Filtracja

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z czynników alergizujących, zapylenia oraz innych podobnie ważnych dla alergików związków.
rekuperacja Siewierz

Ograniczenie wilgoci

System nie dopuszcza pull off rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie wilgoci w pomieszczeniach domu.
rekuperacja Siewierz

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperacja dostarcza odpowiednią ilość tlenu do całego budynku. Powietrze jest transportowane równomiernie do wszystkich pomieszczeń.
rekuperacja Siewierz

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperacje usuwają przykre zapachy, zapylenie i  CO2, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Siewierz

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia utworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo chłodzenie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Siewierz

Oszczędność

Dzięki energii, która wytwarza się między powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zaoszczędzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji schładza pomieszczenia o dużo stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet super w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas upalnych dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo dodatkowego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Siewierz

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od kilku zmiennych, na które nie masz wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ przynależy ona accomplish nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na zdrowie.

Siewierz to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Dlaczego powinieneś wybrać Proecology?

Proecology proponuje sporządzenie projektu dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą w rejonie Siewierzu. Profesjonalnie wykonamy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz doświadczonego wykonawcy w Siewierzu? Dłuższy czas myślisz o takiej inwestycji? Instalacje i usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zapytaniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Siewierz

Ostatnia aktualizacja