Rekuperacja Pyskowice

Montaż rekuperacji w domu to dominujący trend w ostatnich miesiącach. Jest mniej instalowany niż instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozpędza. Skoro tutaj jesteś oraz to analizujesz, z pewnością wiesz, jak istotna jest wentylacja w budynku. Ciąg wentylacji to prościej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki instalacji rekuperatora otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz także cieszysz się odzyskiem ciepła.

Chcesz z nami współpracować?

rekuperacja Pyskowice

Dlaczego to jest istotne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet 80 % ciepła w Pyskowicach, a zanieczyszczone powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pokoi w domu. Dzięki tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Co więcej, regulacja systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma accomplish niego wpłynąć.

Instalacja rekuperatora z odzyskiem ciepła w Pyskowicach – jakie są korzyści?

rekuperacja Pyskowice

Filtrowanie

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczane z alergenów, pyłków i innych istotnych dla alergików czynników.
rekuperacja Pyskowice

Ograniczenie wilgoci

System nie dopuszcza reach rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zatrzymanie wilgoci w pomieszczeniach budynku.
rekuperacja Pyskowice

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperator dostarcza odpowiednią ilość O2 do całego budynku. Powietrze jest transportowane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Pyskowice

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory usuwają brzydkie zapachy, zapylenie, a także  CO2, który jest produkowany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Pyskowice

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na utworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie lub chłodzenie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Pyskowice

Zysk

Dzięki energii, która wytwarza się między powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zgromadzić do 70-80% energii z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji ochładza pokoju o kilka stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet idealne w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur w czasie upalnych dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Pyskowice

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od wielu czynników, na które nie ma wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nic w tym dziwnego, bo przynależy ona realize nowoczesnych technologii oraz wpływających korzystnie na samopoczucie.

Pyskowice to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Z jakiego powodu warto wybrać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą w rejonie Pyskowic. Rzetelnie zainstalujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy w Pyskowicach? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a zajmiemy się Twoim zapytaniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Pyskowice