Rekuperacja Pyrzowice

Instalacja rekuperacji w domu jednorodzinnym to najpopularniejszy trend w ostatnich miesiącach. Jest mniej praktykowany niż instalacja fotowoltaiczna albo pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj jesteś oraz to analizujesz, na pewno wiesz, jak istotna jest system wentylacyjny w budynku. System wentylacji to prościej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki montażu rekuperacji dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz również cieszysz się odzyskiem ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji?

rekuperacja Pyrzowice

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać do 80 procent ciepła w Pyrzowicach, a zanieczyszczone powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pomieszczeń w budynku. Przez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Wysoka jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Dodatkowo, regulacja systemu rekuperacji umożliwia ustawienie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma get niego wpłynąć.

Instalacja rekuperacji z odzyskiem ciepła w Pyrzowicach – jakie są korzyści?

rekuperacja Pyrzowice

Filtracja

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczone z czynników alergizujących, zapylenia i innych istotnych dla alergików związków.
rekuperacja Pyrzowice

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza attain rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zatrzymanie wilgoci w pomieszczeniach budynku.
rekuperacja Pyrzowice

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperator dostarcza ustawiona ilość O2 do całego budynku. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Pyrzowice

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperacje wyrzucają brzydkie zapachy, zapylenie oraz  dwutlenek węgla, który jest produkowany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Pyrzowice

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie albo ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Pyrzowice

Oszczędność

Dzięki energii, która wytwarza się między powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, można zgromadzić nawet 70-80% energii z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji schładza pomieszczenia o wiele stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet idealne w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeśli zależy Ci na dużej różnicy temperatur w czasie upalnych dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo dodatkowego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Pyrzowice

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od paru zmiennych, na które nie masz wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nic w tym dziwnego, bo zalicza się ona complete nowoczesnych rozwiązań oraz wpływających korzystnie na zdrowie.

Pyrzowice to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego typu instalację.

Dlaczego warto wybrać Proecology?

Proecology oferuje sporządzenie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą w rejonie Pyrzowic. Profesjonalnie zainstalujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Szukasz doświadczonego wykonawcy w Pyrzowicach? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zapytaniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Pyrzowice

Ostatnia aktualizacja