Rekuperacja Pszczyna

Montaż rekuperacji w domu to absolutny trend w ostatnim czasie. Jest mniej praktykowany niż instalacja fotowoltaiczna albo pompa ciepła, lecz ten system się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś i to analizujesz, na pewno wiesz, jak istotna jest system wentylacyjny w nieruchomości. System wentylacji to prościej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperatora otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, ale również korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zainteresowany zamówieniem rekuperacji z montażem?

rekuperacja Pszczyna

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet 80 procent ciepła w Pszczynie, a zużyte powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w budynku. Dzięki tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra jakość centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które są chłodniejsze. Co więcej, regulacja systemu rekuperacji pozwala na określenie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma complete niego wpłynąć.

Instalacja rekuperacji z odzyskiem ciepła w Pszczynie – jakie są zalety?

rekuperacja Pszczyna

Filtrowanie

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczone z alergenów, pyłków i innych podobnie istotnych dla alergików związków.
rekuperacja Pszczyna

Stop wilgoci

System nie dopuszcza do rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zatrzymanie wilgoci w pomieszczeniach domu.
rekuperacja Pszczyna

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza odpowiednią ilość tlenu do całego budynku. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do wszystkich pomieszczeń.
rekuperacja Pszczyna

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają przykre zapachy, kurz oraz  CO2, który jest produkowany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Pszczyna

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na utworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie lub schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Pszczyna

Zysk

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym i dostarczanym, można zgromadzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji schładza pomieszczenia o kilka stopni oraz utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet super w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur w czasie upalnych dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo dodatkowego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Wszystko zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Pszczyna

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od wielu zmiennych, na które nie masz wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ przynależy ona accomplish nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na samopoczucie.

Pszczyna to miasto, w którym coraz więcej Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Dlaczego warto wybrać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości urządzeń, które idealnie się sprawdzą w rejonie Pszczyny. Rzetelnie wykonamy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Szukasz profesjonalnego wykonawcy w Pszczynie? Od dłuższego czasu myślisz o takiej instalacji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zapytaniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Pszczyna