Rekuperacja Orzesze

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to dominujący trend w obecnym czasie. Jest nie więcej instalowany niż fotowoltaika albo pompa ciepła, lecz ten system się dopiero rozkręca. Skoro tutaj jesteś oraz to czytasz, na pewno masz pojęcie, jak ważna jest wentylacja w nieruchomości. System wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki instalacji rekuperatora dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zainteresowany zamówieniem rekuperacji z montażem?

rekuperacja Orzesze

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet osiemdziesiąt procent ciepła w Orzeszu, a zanieczyszczone powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w budynku. Dzięki tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Wysoka jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Dodatkowo, konfiguracja systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma complete niego zostać wprowadzone.

Instalacja rekuperatora z odzyskiem ciepła w Orzeszu – jakie są zalety?

rekuperacja Orzesze

Filtracja

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczone z czynników alergizujących, pyłków i innych podobnie istotnych dla alergików związków.
rekuperacja Orzesze

Stop wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie rozwoju wilgoci w pomieszczeniach domu.
rekuperacja Orzesze

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperator doprowadza ustawiona ilość O2 do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Orzesze

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory usuwają przykre zapachy, kurz oraz  dwutlenek węgla, który jest produkowany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Orzesze

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na stworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie lub ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Orzesze

Zysk

Dzięki energii, która wytwarza się między powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, można zgromadzić nawet 70-80% energii z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pokoju o dużo stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet super jakościowo rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas letnich dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Orzesze

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od kilku zmiennych, na które nie ma wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ zalicza się ona attain nowoczesnych technologii i wpływających korzystnie na zdrowie.

Orzesze to miasto, w którym coraz więcej Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Dlaczego warto zaufać Proecology?

Proecology proponuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości urządzeń, które świetnie się sprawdzą na terenie Orzesza. Rzetelnie wykonamy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz doświadczonego wykonawcy w Orzeszu? Od dłuższego czasu myślisz o takiej instalacji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Orzesze

Ostatnia aktualizacja