Rekuperacja Mysłowice

Instalacja rekuperacji w domu to absolutny trend w ostatnich miesiącach. Jest nie więcej praktykowany niż fotowoltaika albo pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozpędza. Skoro tutaj jesteś oraz to czytasz, na pewno masz pojęcie, jak ważna jest system wentylacyjny w budynku. Ciąg wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki montażu rekuperacji otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, ale również korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji z montażem?

rekuperacja Mysłowice

Dlaczego to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet osiemdziesiąt % ciepła w Mysłowicach, a zanieczyszczone powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w domu. Przez tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Dodatkowo, regulacja systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma reach niego zostać wprowadzone.

Montowanie rekuperacji z odzyskiem ciepła w Mysłowicach – jakie są korzyści?

rekuperacja Mysłowice

Filtracja

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z czynników alergizujących, zapylenia oraz innych ważnych dla alergików związków.
rekuperacja Mysłowice

Niwelowanie wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zatrzymanie rozwoju wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Mysłowice

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza odpowiednią ilość tlenu do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Mysłowice

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają brzydkie zapachy, zapylenie i  CO2, który jest produkowany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Mysłowice

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na utworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie albo schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Mysłowice

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zaoszczędzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji ochładza pokoju o dużo stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet super w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeśli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur podczas gorących dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub dodatkowego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma odmienne zastosowanie i działa inaczej. Wszystko zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Mysłowice

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od wielu zmiennych, na które nie mamy wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ należy ona realize nowoczesnych rozwiązań oraz wpływających korzystnie na zdrowie.

Mysłowice to miasto, w którym coraz więcej osób finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać Proecology?

Proecology proponuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą na terenie Mysłowic. Profesjonalnie wykonamy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz rzetelnego wykonawcy w Mysłowicach? Dłuższy czas myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a zajmiemy się Twoim zleceniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Mysłowice

Ostatnia aktualizacja