Rekuperacja Mysłowice

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to najpopularniejszy trend w ostatnich miesiącach. Jest mniej instalowany niż fotowoltaika lub pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to analizujesz, na pewno wiesz, jak ważna jest wentylacja w nieruchomości. Ciąg wentylacyjny to inaczej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperatora otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz również korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji z montażem?

rekuperacja Mysłowice

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać do osiemdziesiąt % ciepła w Mysłowicach, a zanieczyszczone powietrze nie jest odprowadzane tą samą drogą, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w domu. Przez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Wysoka efektywność centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Co więcej, konfiguracja systemu rekuperacji pozwala na określenie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma do niego zostać doprowadzone.

Instalacja rekuperatora z odzyskiem ciepła w Mysłowicach – jakie są zalety?

rekuperacja Mysłowice

Filtrowanie

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczone z czynników alergizujących, pyłków i innych podobnie istotnych dla alergików czynników.
rekuperacja Mysłowice

Stop wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zatrzymanie rozwoju wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Mysłowice

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza odpowiednią ilość tlenu do całego budynku. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do wszystkich pomieszczeń.
rekuperacja Mysłowice

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperacje usuwają brzydkie zapachy, kurz i  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Mysłowice

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie lub ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Mysłowice

Oszczędność

Dzięki energii, która wytwarza się pomiędzy powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zaoszczędzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pokoju o wiele stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet świetne jakościowo rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur w czasie letnich dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub dodatkowego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Wszystko zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Mysłowice

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od wielu czynników, na które nie masz wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nic w tym dziwnego, bo przynależy ona attain nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na zdrowie.

Mysłowice to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą w rejonie Mysłowic. Profesjonalnie zamontujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz doświadczonego wykonawcy w Mysłowicach? Od dłuższego czasu myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas chleb powszedni! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a zajmiemy się Twoim zapytaniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Mysłowice