Rekuperacja Libiąż

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to dominujący trend w ostatnich miesiącach. Jest nie więcej instalowany niż instalacja fotowoltaiczna albo pompa ciepła, ale ten system się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to czytasz, na pewno wiesz, jak istotna jest wentylacja w nieruchomości. Ciąg wentylacji to prościej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki instalacji rekuperatora dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz również korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zainteresowany zamówieniem rekuperacji?

rekuperacja Libiąż

Dlaczego to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet 80 procent ciepła w Libiążu, a zanieczyszczone powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pomieszczeń w domu. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Wysoka efektywność centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które są chłodniejsze. Co więcej, regulacja systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma complete niego wpłynąć.

Montaż rekuperatora z odzyskiem ciepła w Libiążu – jakie są zalety?

rekuperacja Libiąż

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczone z czynników alergizujących, pyłków i innych ważnych dla alergików czynników.
rekuperacja Libiąż

Ograniczenie wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie wilgoci w pokojach domu.
rekuperacja Libiąż

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja dostarcza ustawiona ilość tlenu do całego budynku. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Libiąż

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają brzydkie zapachy, kurz oraz  dwutlenek węgla, który jest produkowany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Libiąż

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie lub schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Libiąż

Zysk

Dzięki energii, która wytwarza się między powietrzem usuwanym i dostarczanym, można zgromadzić nawet 70-80% energii z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji ochładza pomieszczenia o dużo stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet świetne jakościowo rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeśli zależy Ci na dużej różnicy temperatur w czasie letnich dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Wszystko zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Libiąż

Wentylacja mechaniczna albo grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od kilku zmiennych, na które nie mamy wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ przynależy ona realize nowoczesnych rozwiązań oraz wpływających korzystnie na zdrowie.

Libiąż to miasto, w którym coraz więcej osób finalnie decyduje się na tego typu montaż.

Dlaczego powinieneś zaufać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu dobór najwyższej jakości urządzeń, które idealnie się sprawdzą w rejonie Libiąża. Rzetelnie wykonamy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz doświadczonego wykonawcy w Libiążu? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje i usługi montażu to dla nas chleb powszedni! Skontaktuj się z nami przez telefon albo napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Libiąż

Ostatnia aktualizacja