Rekuperacja Łazy

Instalacja rekuperacji w domu to absolutny trend w ostatnim czasie. Jest nie więcej montowany niż instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj jesteś i to czytasz, na pewno masz pojęcie, jak istotna jest system wentylacyjny w nieruchomości. System wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperacji otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz także cieszysz się odzyskiem ciepła.

Jesteś zainteresowany zamówieniem rekuperacji?

rekuperacja Łazy

Z jakiego powodu to jest istotne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać nawet 80 % ciepła w Łazach, a zanieczyszczone powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pokoi w budynku. Dzięki tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Dodatkowo, regulacja systemu rekuperacji umożliwia ustawienie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma attain niego zostać wprowadzone.

Montowanie rekuperacji z odzyskiem ciepła w Łazach – jakie są korzyści?

rekuperacja Łazy

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczane z czynników alergizujących, pyłków i innych podobnie ważnych dla alergików związków.
rekuperacja Łazy

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza accomplish rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zatrzymanie rozwoju wilgoci w pomieszczeniach domu.
rekuperacja Łazy

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja dostarcza ustawiona ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do wszystkich pomieszczeń.
rekuperacja Łazy

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperacje wyrzucają brzydkie zapachy, kurz, a także  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Łazy

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na stworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie albo schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Łazy

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym i dostarczanym, można zaoszczędzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji ochładza pomieszczenia o dużo stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet świetne w efektywności rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur podczas letnich dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo dodatkowego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Łazy

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od paru czynników, na które nie masz wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ zalicza się ona realize nowoczesnych technologii i wpływających korzystnie na zdrowie.

Łazy to miasto, w którym coraz większa ilość osób finalnie decyduje się na tego typu instalację.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które idealnie się sprawdzą w okolicy Łaz. Rzetelnie wykonamy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy w Łazach? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila, a zajmiemy się Twoim zapytaniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Łazy