Rekuperacja Krzanowice

Instalacja rekuperacji w domu to absolutny trend w ostatnich miesiącach. Jest nie więcej instalowany niż instalacja fotowoltaiczna albo pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozpędza. Skoro tutaj jesteś oraz to czytasz, z pewnością masz pojęcie, jak istotna jest wentylacja w nieruchomości. Ciąg wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperacji dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz również korzystasz z odzysku ciepła.

Chcesz zamówić rekuperacje?

rekuperacja Krzanowice

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać nawet osiemdziesiąt procent ciepła w Krzanowicach, a zużyte powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w budynku. Przez tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Wysoka jakość centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które są chłodniejsze. Dodatkowo, konfiguracja systemu rekuperacji umożliwia ustawienie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma reach niego wpłynąć.

Montowanie rekuperacji z odzyskiem ciepła w Krzanowicach – jakie są korzyści?

rekuperacja Krzanowice

Filtracja

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczone z alergenów, zanieczyszczeń pylistych oraz innych podobnie ważnych dla alergików czynników.
rekuperacja Krzanowice

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza complete rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie rozwoju wilgoci w pomieszczeniach domu.
rekuperacja Krzanowice

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperacja dostarcza odpowiednią ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do wszystkich pomieszczeń.
rekuperacja Krzanowice

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory usuwają przykre zapachy, kurz i  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Krzanowice

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia utworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie lub ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Krzanowice

Zysk

Dzięki energii, która jest wytwarzana pomiędzy powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zaoszczędzić do 70-80% energii z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pokoju o wiele stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet świetne jakościowo rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur w czasie gorących dni, to powinieneś pomyśleć o instalacji wymiennika ciepła albo osobnego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Wszystko zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Krzanowice

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od kilku czynników, na które nie mamy wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nic w tym dziwnego, bo należy ona attain nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na zdrowie.

Krzanowice to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego typu montaż.

Dlaczego powinieneś zaufać Proecology?

Proecology proponuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości urządzeń, które idealnie się sprawdzą na terenie Krzanowic. Profesjonalnie zamontujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz doświadczonego wykonawcy w Krzanowicach? Dłuższy czas myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zapytaniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Krzanowice