Rekuperacja Krzanowice

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to najpopularniejszy trend w obecnym czasie. Jest nie więcej praktykowany niż fotowoltaika lub pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś i to czytasz, na pewno wiesz, jak istotna jest system wentylacyjny w budynku. Ciąg wentylacyjny to prościej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperacji otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Chcesz zamówić rekuperacje z montażem?

rekuperacja Krzanowice

Dlaczego to jest istotne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać do osiemdziesiąt % ciepła w Krzanowicach, a zużyte powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pokoi w budynku. Dzięki tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Wysoka jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Dodatkowo, regulowanie systemu rekuperacji umożliwia określenie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma do niego wpłynąć.

Montaż rekuperacji z odzyskiem ciepła w Krzanowicach – jakie są korzyści?

rekuperacja Krzanowice

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z czynników alergizujących, zanieczyszczeń pylistych i innych istotnych dla alergików czynników.
rekuperacja Krzanowice

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza pull off rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zapobieganie rozwoju wilgoci w pokojach domu.
rekuperacja Krzanowice

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperator dostarcza odpowiednią ilość O2 do całego budynku. Powietrze jest transportowane równomiernie do wszystkich pomieszczeń.
rekuperacja Krzanowice

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory usuwają przykre zapachy, zapylenie, a także  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Krzanowice

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na utworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie lub chłodzenie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Krzanowice

Oszczędność

Dzięki energii, która wytwarza się między powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zaoszczędzić do 70-80% energii z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji schładza pokoju o dużo stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet świetne w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas upalnych dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo osobnego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Krzanowice

Wentylacja mechaniczna albo grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od kilku zmiennych, na które nie mamy wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ należy ona accomplish nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na samopoczucie.

Krzanowice to miasto, w którym coraz większa ilość osób finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Z jakiego powodu warto wybrać Proecology?

Proecology oferuje sporządzenie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które idealnie się sprawdzą w okolicy Krzanowic. Rzetelnie zamontujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz doświadczonego wykonawcy w Krzanowicach? Od dłuższego czasu myślisz o takiej instalacji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas chleb powszedni! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Krzanowice

Ostatnia aktualizacja