Rekuperacja Koziegłowy

Montaż rekuperacji w domu to najpopularniejszy trend w ostatnich miesiącach. Jest nie więcej montowany niż instalacja fotowoltaiczna albo pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozpędza. Skoro tutaj jesteś i to czytasz, z pewnością masz pojęcie, jak ważna jest wentylacja w budynku. System wentylacji to prościej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperatora dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji z montażem?

rekuperacja Koziegłowy

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet 80 procent ciepła w Kozichgłowach, a zanieczyszczone powietrze nie jest prowadzone tą samą drogą, co świeże powietrze jest dopuszczane do pokoi w budynku. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Dodatkowo, konfiguracja systemu rekuperacji umożliwia określenie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma attain niego zostać wprowadzone.

Montowanie rekuperatora z odzyskiem ciepła w Kozichgłowach – jakie są zalety?

rekuperacja Koziegłowy

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczone z czynników alergizujących, zanieczyszczeń pylistych oraz innych istotnych dla alergików czynników.
rekuperacja Koziegłowy

Stop wilgoci

System nie dopuszcza attain rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zapobieganie wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Koziegłowy

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperator dostarcza ustawiona ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Koziegłowy

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperacje usuwają przykre zapachy, kurz, a także  CO2, który jest produkowany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Koziegłowy

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie lub schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Koziegłowy

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym i dostarczanym, można zgromadzić do 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji schładza pokoju o wiele stopni oraz utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet super w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w budynku. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas gorących dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo dodatkowego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Koziegłowy

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od wielu czynników, na które nie masz wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nic w tym dziwnego, ponieważ należy ona pull off nowoczesnych technologii i wpływających korzystnie na zdrowie.

Koziegłowy to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju montaż.

Dlaczego powinieneś wybrać Proecology?

Proecology proponuje wykonanie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą w rejonie Kozichgłów. Profesjonalnie zainstalujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz rzetelnego wykonawcy w Kozichgłowach? Dłuższy czas myślisz o takiej inwestycji? Instalacje i usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zapytaniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Koziegłowy