Rekuperacja Koszecin

Instalacja rekuperacji w domu to dominujący trend w obecnym czasie. Jest nie więcej montowany niż instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozpędza. Skoro tutaj dotarłeś oraz to czytasz, na pewno wiesz, jak ważna jest system wentylacyjny w budynku. System wentylacyjny to prościej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki montażu rekuperacji otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji z montażem?

rekuperacja Koszecin

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać do 80 procent ciepła w Koszecinie, a zanieczyszczone powietrze nie jest prowadzone tą samą drogą, co świeże powietrze jest doprowadzane do pomieszczeń w budynku. Przez tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra jakość centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które są chłodniejsze. Co więcej, konfiguracja systemu rekuperacji umożliwia ustawienie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma accomplish niego zostać doprowadzone.

Montowanie rekuperatora z odzyskiem ciepła w Koszecinie – jakie są zalety?

rekuperacja Koszecin

Filtracja

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczone z czynników alergizujących, pyłków oraz innych ważnych dla alergików czynników.
rekuperacja Koszecin

Ograniczenie wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie wilgoci w pokojach domu.
rekuperacja Koszecin

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperator doprowadza ustawiona ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do wszystkich pomieszczeń.
rekuperacja Koszecin

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperacje usuwają przykre zapachy, kurz, a także  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Koszecin

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo chłodzenie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Koszecin

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, możesz zaoszczędzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji schładza pomieszczenia o wiele stopni oraz utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet super jakościowo rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeśli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas letnich dni, to powinieneś pomyśleć o instalacji wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Koszecin

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od wielu zmiennych, na które nie mamy wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nic w tym dziwnego, ponieważ przynależy ona pull off nowoczesnych rozwiązań oraz wpływających korzystnie na zdrowie.

Koszecin to miasto, w którym coraz większa ilość osób finalnie decyduje się na tego typu montaż.

Dlaczego powinieneś wybrać Proecology?

Proecology oferuje sporządzenie projektu dobór najwyższej jakości sprzętu, które idealnie się sprawdzą w okolicy Koszecina. Profesjonalnie wykonamy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy w Koszecinie? Dłuższy czas myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila, a zajmiemy się Twoim zapytaniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Koszecin