Rekuperacja Koniecpol

Instalacja rekuperacji w domu to absolutny trend w ostatnich miesiącach. Jest mniej montowany niż fotowoltaika albo pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to analizujesz, na pewno wiesz, jak istotna jest wentylacja w budynku. System wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki montażu rekuperatora dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz także cieszysz się odzyskiem ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji?

rekuperacja Koniecpol

Z jakiego powodu to jest ważne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać nawet osiemdziesiąt procent ciepła w Koniecpolu, a zanieczyszczone powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w budynku. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym pozbywasz się nieczystego powietrza. Dobra jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Co więcej, regulowanie systemu rekuperacji umożliwia ustawienie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma get niego wpłynąć.

Montowanie rekuperacji z odzyskiem ciepła w Koniecpolu – jakie są korzyści?

rekuperacja Koniecpol

Filtrowanie

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z czynników alergizujących, zanieczyszczeń pylistych oraz innych istotnych dla alergików związków.
rekuperacja Koniecpol

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza complete rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Koniecpol

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperator doprowadza odpowiednią ilość tlenu do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Koniecpol

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperacje wyrzucają przykre zapachy, kurz i  dwutlenek węgla, który jest produkowany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Koniecpol

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pokojach, tj. ogrzewanie albo chłodzenie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Koniecpol

Zysk

Dzięki energii, która jest wytwarzana pomiędzy powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, można zgromadzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji schładza pomieszczenia o kilka stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet super w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur w czasie gorących dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Koniecpol

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od paru czynników, na które nie ma wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, bo przynależy ona accomplish nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na zdrowie.

Koniecpol to miasto, w którym coraz większa ilość osób finalnie decyduje się na tego rodzaju montaż.

Dlaczego powinieneś zaufać Proecology?

Proecology proponuje wykonanie projektu dobór najwyższej jakości urządzeń, które idealnie się sprawdzą w okolicy Koniecpola. Rzetelnie zainstalujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz doświadczonego wykonawcy w Koniecpolu? Dłuższy czas myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a zajmiemy się Twoim zapytaniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Koniecpol

Ostatnia aktualizacja