Rekuperacja Kłobuck

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to absolutny trend w ostatnim czasie. Jest nie więcej instalowany niż fotowoltaika lub pompa ciepła, ale ta technologia się dopiero rozpędza. Skoro tutaj dotarłeś i to czytasz, na pewno wiesz, jak istotna jest wentylacja w nieruchomości. Ciąg wentylacji to prościej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki instalacji rekuperacji dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Chcesz z nami współpracować?

rekuperacja Kłobuck

Dlaczego to jest istotne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać do osiemdziesiąt procent ciepła w Kłobucku, a zużyte powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w domu. Przez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Co więcej, regulowanie systemu rekuperacji umożliwia ustawienie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma pull off niego zostać wprowadzone.

Instalacja rekuperacji z odzyskiem ciepła w Kłobucku – jakie są korzyści?

rekuperacja Kłobuck

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z alergenów, pyłków i innych istotnych dla alergików związków.
rekuperacja Kłobuck

Stop wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zatrzymanie wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Kłobuck

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza odpowiednią ilość O2 do całego budynku. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Kłobuck

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory usuwają przykre zapachy, zapylenie oraz  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Kłobuck

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia utworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie lub schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Kłobuck

Zysk

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym i dostarczanym, można zaoszczędzić do 70-80% energii z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pomieszczenia o kilka stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet idealne jakościowo rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas gorących dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub dodatkowego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma odmienne zastosowanie i działa inaczej. Wszystko zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Kłobuck

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od wielu czynników, na które nie ma wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ zalicza się ona get nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na zdrowie.

Kłobuck to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego typu montaż.

Dlaczego powinieneś wybrać Proecology?

Proecology proponuje sporządzenie projektu oraz dobór najwyższej jakości urządzeń, które idealnie się sprawdzą w rejonie Kłobucka. Profesjonalnie zamontujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Szukasz rzetelnego wykonawcy w Kłobucku? Dłuższy czas myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas chleb powszedni! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zapytaniem najszybciej, jak tylko będziemy mogli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Kłobuck

Ostatnia aktualizacja