Rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Instalacja rekuperacji w domu jednorodzinnym to najpopularniejszy trend w ostatnich miesiącach. Jest nie więcej instalowany niż fotowoltaika albo pompa ciepła, ale ten system się dopiero rozpędza. Skoro tutaj jesteś oraz to analizujesz, z pewnością wiesz, jak ważna jest system wentylacyjny w budynku. System wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperatora otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji z montażem?

rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Dlaczego to jest istotne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać do osiemdziesiąt procent ciepła w Jastrzębiu-Zdroju, a zanieczyszczone powietrze nie jest prowadzone tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pomieszczeń w budynku. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Wysoka jakość centrali wentylacji umożliwia docieplenie pokoi, które są chłodniejsze. Co więcej, konfiguracja systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma get niego wpłynąć.

Montowanie rekuperatora z odzyskiem ciepła w Jastrzębiu-Zdroju – jakie są korzyści?

rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Filtrowanie

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z alergenów, pyłków oraz innych podobnie ważnych dla alergików związków.
rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Stop wilgoci

System nie pozwala na rozwój grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zatrzymanie rozwoju wilgoci w pokojach domu.
rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja dostarcza ustawiona ilość O2 do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do wszystkich pomieszczeń.
rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperacje usuwają przykre zapachy, kurz oraz  dwutlenek węgla, który jest produkowany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na utworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo chłodzenie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Zysk

Dzięki energii, która wytwarza się pomiędzy powietrzem usuwanym i dostarczanym, możesz zgromadzić do 70-80% energii z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji schładza pokoju o wiele stopni i utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet świetne jakościowo rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli zależy Ci na dużej różnicy temperatur w czasie letnich dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Wentylacja mechaniczna albo grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od wielu zmiennych, na które nie masz wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od pogody. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nic w tym dziwnego, ponieważ przynależy ona attain nowoczesnych rozwiązań oraz wpływających korzystnie na samopoczucie.

Jastrzębie-Zdrój to miasto, w którym coraz więcej Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju montaż.

Dlaczego powinieneś zaufać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą w rejonie Jastrzębia-Zdroju. Rzetelnie zainstalujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz doświadczonego wykonawcy w Jastrzębiu-Zdroju? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje i usługi montażu to dla nas chleb powszedni! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zapytaniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Jastrzębie-Zdrój

Ostatnia aktualizacja