Rekuperacja Czerwionka-Leszczyny

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to absolutny trend w ostatnich miesiącach. Jest mniej instalowany niż instalacja fotowoltaiczna albo pompa ciepła, lecz ten system się dopiero rozpędza. Skoro tutaj dotarłeś oraz to czytasz, na pewno wiesz, jak ważna jest wentylacja w budynku. System wentylacyjny to prościej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki montażu rekuperatora dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji?

rekuperacja Czerwionka-Leszczyny

Dlaczego to jest ważne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać nawet 80 % ciepła w Czerwionce-Leszczynie, a zanieczyszczone powietrze nie jest odprowadzane tą samą drogą, co świeże powietrze jest dopuszczane do pokoi w budynku. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Wysoka jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Co więcej, regulacja systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma realize niego zostać wprowadzone.

Montowanie rekuperacji z odzyskiem ciepła w Czerwionce-Leszczynie – jakie są zalety?

rekuperacja Czerwionka-Leszczyny

Filtrowanie

Otrzymywane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z alergenów, pyłków oraz innych podobnie istotnych dla alergików czynników.
rekuperacja Czerwionka-Leszczyny

Ograniczenie wilgoci

System nie dopuszcza accomplish rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zatrzymanie wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Czerwionka-Leszczyny

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperacja dostarcza odpowiednią ilość O2 do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Czerwionka-Leszczyny

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperacje wyrzucają brzydkie zapachy, zapylenie i  CO2, który jest wytwarzany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Czerwionka-Leszczyny

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie lub ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Czerwionka-Leszczyny

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana pomiędzy powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, możesz zaoszczędzić nawet 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pokoju o wiele stopni oraz utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet super w efektywności rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeśli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur w czasie letnich dni, to musisz pomyśleć o instalacji wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Wszystko zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Czerwionka-Leszczyny

Wentylacja mechaniczna albo grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od wielu zmiennych, na które nie ma wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, bo należy ona pull off nowoczesnych rozwiązań oraz wpływających korzystnie na zdrowie.

Czerwionka-Leszczyny to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju montaż.

Dlaczego warto zaufać Proecology?

Proecology oferuje sporządzenie projektu oraz dobór najwyższej jakości urządzeń, które idealnie się sprawdzą w okolicy Czerwionki-Leszczyny. Profesjonalnie zamontujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy w Czerwionce-Leszczynie? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje i usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami przez telefon albo napisz maila, a zajmiemy się Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Czerwionka-Leszczyny