Rekuperacja Brzeszcze

Instalacja rekuperacji w domu to najpopularniejszy trend w ostatnich miesiącach. Jest mniej instalowany niż fotowoltaika lub pompa ciepła, lecz ten system się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to analizujesz, na pewno masz pojęcie, jak istotna jest system wentylacyjny w budynku. System wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która zapewnia dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki montażu rekuperacji dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz również cieszysz się odzyskiem ciepła.

Jesteś zdecydowany na zamówienie rekuperacji z montażem?

rekuperacja Brzeszcze

Dlaczego to jest ważne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać do 80 % ciepła w Brzeszczach, a zanieczyszczone powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest doprowadzane do pokoi w budynku. Przez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Dobra efektywność centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Co więcej, regulowanie systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma accomplish niego wpłynąć.

Instalacja rekuperatora z odzyskiem ciepła w Brzeszczach – jakie są zalety?

rekuperacja Brzeszcze

Filtrowanie

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z alergenów, zapylenia i innych podobnie istotnych dla alergików czynników.
rekuperacja Brzeszcze

Ograniczenie wilgoci

System nie dopuszcza complete rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zapobieganie rozwoju wilgoci w pomieszczeniach budynku.
rekuperacja Brzeszcze

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja dostarcza ustawiona ilość powietrza do całego budynku. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Brzeszcze

Pozbywanie się szkodliwych związków

Rekuperatory usuwają przykre zapachy, zapylenie i  dwutlenek węgla, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Brzeszcze

Dostosowanie wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo ochładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Brzeszcze

Oszczędność

Dzięki energii, która wytwarza się pomiędzy powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, można zaoszczędzić do 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji ochładza pomieszczenia o wiele stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet idealne w efektywności rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeśli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas letnich dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Musisz także pamiętać, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Brzeszcze

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, ale jest ona zależna od paru czynników, na które nie ma wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nic w tym dziwnego, ponieważ zalicza się ona get nowoczesnych technologii i wpływających korzystnie na zdrowie.

Brzeszcze to miasto, w którym coraz większa ilość Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego typu instalację.

Dlaczego powinieneś wybrać Proecology?

Proecology proponuje sporządzenie projektu dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą w rejonie Brzeszcz. Rzetelnie zainstalujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz profesjonalnego wykonawcy w Brzeszczach? Dłuższy czas myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą.

rekuperacja Brzeszcze

Ostatnia aktualizacja