Rekuperacja Bieruń

Instalacja rekuperacji w domu to najpopularniejszy trend w ostatnim czasie. Jest mniej praktykowany niż instalacja fotowoltaiczna albo pompa ciepła, lecz ten system się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to analizujesz, na pewno masz pojęcie, jak ważna jest system wentylacyjny w nieruchomości. Ciąg wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki montażu rekuperacji otrzymujesz nie tylko świeże powietrze, lecz także korzystasz z odzysku ciepła.

Chcesz zamówić rekuperacje?

rekuperacja Bieruń

Dlaczego to jest istotne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać do osiemdziesiąt procent ciepła w Bieruniu, a zanieczyszczone powietrze nie jest odprowadzane tym samym kanałem, co świeże powietrze jest dopuszczane do pomieszczeń w domu. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Dobra jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Co więcej, regulacja systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma get niego wpłynąć.

Montaż rekuperacji z odzyskiem ciepła w Bieruniu – jakie są korzyści?

rekuperacja Bieruń

Filtracja

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale również oczyszczone z alergenów, zapylenia oraz innych podobnie ważnych dla alergików związków.
rekuperacja Bieruń

Niwelowanie wilgoci

System nie dopuszcza do rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie rozwoju wilgoci w pokojach budynku.
rekuperacja Bieruń

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperator doprowadza odpowiednią ilość tlenu do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Bieruń

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperacje wyrzucają brzydkie zapachy, kurz oraz  CO2, który jest produkowany wraz z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Bieruń

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Bieruń

Zysk

Dzięki energii, która wytwarza się pomiędzy powietrzem usuwanym oraz dostarczanym, można zaoszczędzić nawet 70-80% energii z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Wykonanie klimatyzacji pozwala na schłodzenie pomieszczenia o wiele stopni oraz stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet idealne jakościowo rekuperatory nie są w stanie  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeśli zależy Ci na dużej różnicy temperatur podczas gorących dni, to powinieneś pomyśleć o instalacji wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, a za tym idzie fakt, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje oraz jakie są Twoje potrzeby.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Bieruń

Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od wielu czynników, na które nie masz wpływu. U wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, bo zalicza się ona accomplish nowoczesnych rozwiązań i wpływających korzystnie na zdrowie.

Bieruń to miasto, w którym coraz więcej Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego rodzaju instalację.

Dlaczego powinieneś zaufać Proecology?

Proecology proponuje sporządzenie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą w okolicy Bierunia. Rzetelnie zamontujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Szukasz profesjonalnego wykonawcy w Bieruniu? Od dłuższego czasu myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami przez telefon lub napisz maila, a zajmiemy się Twoim zapytaniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Bieruń