Rekuperacja Będzin

Instalacja rekuperacji w domu to absolutny trend w obecnym czasie. Jest mniej montowany niż fotowoltaika lub pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to czytasz, na pewno masz pojęcie, jak istotna jest system wentylacyjny w budynku. Ciąg wentylacyjny to prościej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach. Dzięki instalacji rekuperatora dostajesz nie tylko świeże powietrze, lecz również cieszysz się odzyskiem ciepła.

Chcesz zamówić rekuperacje?

rekuperacja Będzin

Z jakiego powodu to jest istotne dla rekuperacji?

Jesteś w stanie odzyskać do osiemdziesiąt procent ciepła w Będzinie, a zanieczyszczone powietrze nie jest prowadzone tą samą drogą, co świeże powietrze jest doprowadzane do pomieszczeń w domu. Poprzez tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Wysoka jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które mają chłodniejszą temperaturę. Co więcej, regulowanie systemu rekuperacji pozwala na ustawienie, ile powietrza musi wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma pull off niego zostać wprowadzone.

Montowanie rekuperatora z odzyskiem ciepła w Będzinie – jakie są zalety?

rekuperacja Będzin

Filtracja

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z czynników alergizujących, zapylenia oraz innych podobnie istotnych dla alergików związków.
rekuperacja Będzin

Stop wilgoci

System nie dopuszcza do rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii przez zapobieganie wilgoci w pokojach domu.
rekuperacja Będzin

Wystarczająca ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza odpowiednią ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest doprowadzane równomiernie do każdego pokoju.
rekuperacja Będzin

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory wyrzucają brzydkie zapachy, zapylenie oraz  dwutlenek węgla, który jest produkowany razem z wydychanym powietrzem.
rekuperacja Będzin

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów umożliwia stworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie albo schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości powietrza).
rekuperacja Będzin

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym i dostarczanym, można zaoszczędzić do 70-80% energii pochodzącej z odzysku ciepła.

Rekuperacja a klimatyzacja – jaka jest różnica?

Praca rekuperatora różni się od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji ochładza pokoju o wiele stopni i stały monitoringi dzięki sterownikom. Nawet idealne jakościowo rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu. Jeżeli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur w czasie letnich dni, to powinieneś pomyśleć o montażu wymiennika ciepła albo osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Każde z tych urządzeń ma inne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja Cię interesuje i jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

rekuperacja Będzin

Wentylacja mechaniczna lub grawitacyjna?

Z pewnością dużo większą popularnością szczyci się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od kilku zmiennych, na które nie masz wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest stały i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci coraz bardziej rozumieją walory czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną notuje się coraz więcej i nic w tym dziwnego, bo zalicza się ona pull off nowoczesnych technologii oraz wpływających korzystnie na zdrowie.

Będzin to miasto, w którym coraz więcej Zainteresowanych finalnie decyduje się na tego typu montaż.

Dlaczego powinieneś zaufać Proecology?

Proecology oferuje wykonanie projektu dobór najwyższej jakości sprzętu, które idealnie się sprawdzą na terenie Będzina. Rzetelnie zamontujemy rekuperację w domu na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy w Będzinie? Od dłuższego czasu myślisz o takiej inwestycji? Instalacje oraz usługi montażu to dla nas codzienność! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a zajmiemy się Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz ofertą.

rekuperacja Będzin