Rekuperacja Będzin

Montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym to dominujący trend w ostatnich miesiącach. Jest mniej montowany niż fotowoltaika lub pompa ciepła, lecz ta technologia się dopiero rozkręca. Skoro tutaj dotarłeś oraz to czytasz, z pewnością wiesz, jak istotna jest wentylacja w nieruchomości. Ciąg wentylacji to inaczej wymiana powietrza, która gwarantuje dostęp do świeżego powietrza w pokojach. Dzięki instalacji rekuperacji dostajesz nie tylko świeże powietrze, ale również cieszysz się odzyskiem ciepła.

Jesteś zainteresowany zamówieniem rekuperacji z montażem?

rekuperacja Będzin

Dlaczego to jest istotne dla rekuperacji?

Możesz odzyskać do 80 procent ciepła w Będzinie, a zużyte powietrze nie jest odprowadzane tą samą drogą, co świeże powietrze jest doprowadzane do pokoi w budynku. Dzięki tzw. kanałom wewnętrznym usuwasz nieczyste powietrze. Wysoka jakość centrali wentylacji umożliwia oddanie ciepła do pokoi, które są chłodniejsze. Co więcej, regulowanie systemu rekuperacji umożliwia ustawienie, ile powietrza powinno wydostać się na zewnątrz, a ile świeżego ma do niego zostać wprowadzone.

Montaż rekuperatora z odzyskiem ciepła w Będzinie – jakie są zalety?

Będzin rekuperacja

Filtracja

Dostarczane powietrze jest nie tylko świeże, ale także oczyszczane z alergenów, zanieczyszczeń pylistych i innych podobnie istotnych dla alergików związków.

rekuperacja Będzin

Ograniczenie wilgoci

Urządzenia nie dopuszczają do rozwoju grzybów, pleśni, wirusów i bakterii poprzez zapobieganie rozwoju wilgoci w pomieszczeniach domu.

usługi rekuperacja domu

Odpowiednia ilość powietrza

Rekuperacja doprowadza ustawiona ilość powietrza do całego domu. Powietrze jest transportowane równomiernie do każdego pokoju.

rekuperacja urządzenia rekuperacja

Usuwanie szkodliwych związków

Rekuperatory usuwają brzydkie zapachy, kurz oraz dwutlenek węgla, który jest wytwarzany razem z wydychanym powietrzem.

klimatyzacji serwis rekuperacja

Optymalizacja wilgoci

Działanie rekuperatorów pozwala na utworzenie odpowiednich warunków w pomieszczeniach, tj. ogrzewanie lub schładzanie, nawilżenie (unikanie suchości).

rekuperacja Będzin rekuperacja

Oszczędność

Dzięki energii, która jest wytwarzana między powietrzem usuwanym i dostarczanym, można zaoszczędzić do 70-80% energii z odzysku ciepła.

Różnica pomiędzy rekuperacją a klimatyzacją

Praca rekuperatora jest różna od pracy klimatyzatora. Zainstalowanie klimatyzacji ochładza pokoju o wiele stopni i utrzymanie kontroli dzięki sterownikom. Nawet świetne w efektywności rekuperatory nie nie mają możliwości  tak efektywnie odzyskać chłodnego powietrza w domu na obszarze Będzina. Jeśli chcesz doprowadzić do dużej różnicy temperatur podczas gorących dni, to musisz pomyśleć o montażu wymiennika ciepła lub osobnego klimatyzatora. Pamiętaj, że rekuperacja odzyskuje ciepło, a klimatyzacja nie, co sprawia, że klimatyzatory nie są urządzeniami energooszczędnymi. Obydwa urządzenia mają odmienne zastosowanie i działa inaczej. Decyzja zależy od tego, jaka instalacja systemu Cię interesuje i jakie są Twoje wymagania.

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

urządzenia klimatyzacji serwis będzin

Wentylacja mechaniczna albo grawitacyjna?

Niepodważalnie dużo większą popularnością cieszy się wentylacja grawitacyjna, lecz jest ona zależna od wielu czynników, na które nie masz wpływu. W przypadku wentylacji mechanicznej przepływ powietrza jest niezmienny i nie jest zależny nawet od warunków pogodowych. Z czasem Klienci na terenie Będzina coraz bardziej doceniają wartość czystego powietrza. Zapytań o wentylację mechaniczną jest coraz więcej i nie ma nic w tym dziwnego, bo należy ona do nowoczesnych technologii i wpływających korzystnie na zdrowie.

Na terenie Będzina coraz większa ilość osób finalnie decyduje się na tego typu montaż.

Z jakiego powodu warto zaufać Proecology?

Proecology oferuje sporządzenie projektu oraz dobór najwyższej jakości sprzętu, które świetnie się sprawdzą u mieszkańców na terenie Będzina. Rzetelnie zainstalujemy rekuperację w budynku na terenie województwa śląskiego.

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy na terenie miasta Będzin, który wykona montaż rekuperatorów? Dłuższy czas myślisz o takiej instalacji? Instalacje i usługi montażu to dla nas pestka! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo napisz maila, a rozpoczniemy prace nad Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Zapewniamy też pełne doradztwo w zakresie doboru urządzeń. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą dla mieszkańców na terenie Będzina.

urządzenia klimatyzacji serwis Będzin doradztwo zakresie

Ostatnia aktualizacja