Pompy ciepła Szczyrk

pompy ciepła Szczyrk
Nie dziwi nas, że pompy ciepła są coraz częstszym wyborem Konsumentów. W ostatnich latach odnotowano duży wzrost zainteresowania pompami ciepła w Szczyrku. Samo urządzenie, a także system dostarczają wiele benefitów dla osoby, która zdecydowała się na ten rodzaj ogrzewania w domu lub firmie. Należy zaznaczyć, że pompy ciepła można zaliczyć do odnawialnych źródeł energii, co oznacza ulgę nie tylko dla naszego portfela, jak i dla środowiska. W zależności od lokalizacji instalacji można wyróżnić kilka rodzajów pomp ciepła. Są one montowane w zgodzie z panującymi warunkami, możliwościami oraz klimatem.

Nic dziwnego, że instalacja pomp ciepła jest coraz częstszym wyborem Konsumentów. W ostatnich latach zanotowano ogromny wzrost instalacji pomp ciepła w Szczyrku. Urządzenie samo w sobie oraz system dostarczają wiele korzyści dla osoby, która zdecydowała się na tego rodzaju ogrzewanie w domu lub firmie. Warto zaznaczyć, że pompy ciepła można zaliczyć do OZE, co oznacza ulgę nie tylko dla naszego portfela, ale także dla naszego środowiska. W zależności od lokalizacji, określa się różne typy pomp ciepła. Montuje się je w zgodzie z panującymi warunkami, możliwościami jak i klimatem.

Jesteś zainteresowany zamówieniem pompy ciepła?

pompy ciepła Szczyrk

Do czego używana jest pompa ciepła i jakie można wyróżnić rodzaje?

Pompy ciepła używane są do ogrzania budynku i podgrzewania c.w.u., a ich działanie jest pro ekonomiczne i ekologiczne. Zasilane są one energią elektryczną.

Każda lokalizacja ma inne cechy i nie w każdym miejscu jest możliwe zastosowanie tych samych systemów pomp ciepła. Można je podzielić ze względu na sposób pozyskiwania oraz dostarczenia ciepła do firmy lub domu, ze względu na to, że zasoby naturalnej energii mogą mieć różne pochodzenie. Podzielić je można przede wszystkim na wodne, powietrzne i pośrednie. Oto najczęściej wykorzystywane na rynku systemy:

pompy ciepła Szczyrk
pompy ciepła Szczyrk

woda/powietrze

Mechanizm pracy w tym przypadku jest relatywnie łatwy. Parownik jest ogrzewany przez wodę, a następnie ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa płynące do pomieszczeń powietrze.
pompy ciepła Szczyrk

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wykorzystuje do swojej pracy H2O i tutaj dochodzi accomplish paradoksu – jest ona w stanie ogrzewać c.w.u.. Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza jest wpuszczane do pokoi w całym budynku.
pompy ciepła Szczyrk

powietrze/woda

W tym przypadku parownik ogrzewany jest powietrzem, a ciepło przenoszone do skraplacza zajmuje się ogrzaniem wody w instalacji c.o..
pompy ciepła Szczyrk

woda/woda

Jeśli niedaleko Twojego budynku znajduje się rzeka, jezioro lub studnia, to ten system może się sprawdzić u Ciebie. Woda, która jest pobierana, ogrzewa parownik, a ciepło ze skraplacza przeznaczane jest do ogrzania wody w instalacji grzewczej.
pompy ciepła Szczyrk

woda/powietrze

Mechanika pracy w tym rodzaju jest relatywnie łatwy. Woda ogrzewa parownik, a następnie ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa płynące do pomieszczenia powietrze.
pompy ciepła Szczyrk

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wykorzystuje do pracy H2O i paradoksalnie, jest w stanie ogrzewać ciepłą wodę użytkową. Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza jest uwalniane do pokoi w budynku.
pompy ciepła Szczyrk

powietrze/woda

W tym wypadku parownik ogrzewany jest powietrzem, a ciepło przenoszone do skraplacza zajmuje się ogrzaniem wody w instalacji c.o..
pompy ciepła Szczyrk

woda/woda

Jeśli posiadasz w niedalekiej odległości rzekę, jezioro lub studnię, to ten system może się sprawdzić u Ciebie. Woda, która jest pobierana, ogrzewa parownik, a ciepło ze skraplacza przeznaczone jest do ogrzewania wody w instalacji grzewczej.

Montowanie pomp ciepła – jakie są jego plusy i dlaczego warto?

Sama instalacja jest bardzo prosta do zamontowania, a w dodatku nie potrzebna jest w niej żadna obsługa ani skomplikowane sterowanie ze strony użytkownika. Pompy ciepła należą do OZE, czyli Odnawialnych Źródeł Energii. Oznacza to, że źródło pobierania energii jest odnawialne i nie kończące się. Tego typu rozwiązania nie mają negatywnego wpływu na planetę. Własne ogrzewanie uniezależnia od dostawcy, a korzystanie z nowej technologii o wiele bardziej efektywne. Serwis nie jest prawie w ogóle konieczny, ponieważ pompa ciepła nie wymaga obsługi. Osoba posiadająca pompę ciepła otrzyma o wiele niższą kwotę na rachunku za ogrzewanie oraz na wysokiej jakości urządzenia, które zapewniają komfort płynący z korzystania z instalacji. Ciężko jest nie dostrzec kolejnej zalety, którą jest chłodzenie pomieszczeń budowlanych podczas upalnych dni. Oznacza to, że nie trzeba się już martwić o wiatraki czy klimatyzację.
Pompa ciepła to mniejszy koszt ogrzewania nawet o 60%!

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Decydując się na zamontowanie pompy ciepła, otrzymujesz gwarancję szybkiego zwrotu kosztów, które jest zapewnione dzięki doborowi wydajnych urządzeń, których praca jest najefektywniejsza, aby dostarczyć Klientom komfortu oraz satysfakcji z używania.

Po pompy ciepła skontaktuj się z nami

pompy ciepła Szczyrk

Mieszkasz w Szczyrku i poszukujesz wydajnych systemów grzewczych? Skontaktuj się z Proecology, a nie uwierzysz, które rozwiązania można zastosować w Twoim domu! Szczyrk to miasto, w którym instalacje pomp ciepła są niezwykle popularne. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i nie denerwuj się na wysokość rachunków już nigdy więcej!

Firma Proecology to lider na rynku. Doświadczeni projektanci, inżynierowie i instalatorzy od wielu lat formują zgrany zespół, co zezwala na efektywną i profesjonalną obsługę każdej z instalacji. Każdy Klient traktowany jest personalnie, a każde ze zleceń zostaje przydzielone konkretnej osobie. Każde zlecenie rozpoczyna się od spotkania, które wieńczy się wykonaniem projektu, który określa odpowiednią metodę oraz urządzenia, które będą najlepiej się sprawdzać w danym miejscu.

Zapewnij sobie dostęp get ogrzewania oraz c.w.u. w o wiele niższej cenie!

Pytania?

Skontaktuj się z nami, a z pewnością ktoś z nas wróci pull off Ciebie z odpowiedzią najszybciej, jak to będzie możliwe. Nie czekaj dłużej i zapewnij sobie komfort, na jaki zasługujesz Ty i Twoja rodzina.