Pompy ciepła Lubliniec

pompy ciepła Lubliniec
Nie dziwi nas, że rozwiązanie pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne wśród Konsumentów. W ostatnich latach odnotowano ogromny wzrost zainteresowania pompami ciepła w Lublińcu. Samo urządzenie oraz system dostarczają wiele benefitów dla osoby, która zdecydowała się na tego rodzaju ogrzewanie w domu czy firmie. Należy zaznaczyć, że pompy ciepła można zaliczyć do odnawialnych źródeł energii, co oznacza ulgę nie tylko dla naszego portfela, ale także dla naszego środowiska. Położenie geograficzne określa typy pomp ciepła. Są one montowane w zgodzie z wszelkimi uwarunkowaniami, możliwościami oraz klimatem.

Nie dziwi nas, że pompy ciepła są coraz częstszym wyborem Konsumentów. W ostatnich latach odnotowano ogromny wzrost zainteresowania pompami ciepła w Lublińcu. Urządzenie samo w sobie, a także system oznaczają wiele benefitów dla osoby, która wybrała na tego rodzaju ogrzewanie w domu lub firmie. Należy zaznaczyć, że pompy ciepła zaliczają się do OZE, co jest równe uldze nie tylko dla portfela, jak i dla naszego środowiska. W zależności od położenia geograficznego określa się różne rodzaje pomp ciepła. Montuje się je zgodnie z wszelkimi uwarunkowaniami, możliwościami oraz klimatem.

Chcesz zamówić pompę ciepła?

pompy ciepła Lubliniec

Do czego służy pompa ciepła i jakie można wyróżnić rodzaje?

Pompy ciepła używane są do ogrzania budynku i podgrzewania c.w.u., a ich działanie jest ekonomiczne i ekologiczne. Zasilane są one energią elektryczną.

Każdy teren to zespół innych cech i nie zawsze jest możliwe zastosowanie tych samych systemów pomp ciepła. Można je podzielić w zależności od sposobu pozyskania oraz dostarczania ciepła do firmy lub domu, ze względu na to, że zasobność w naturalną energię może mieć różne źródła. Dzielą się przede wszystkim na wodne, powietrzne oraz pośrednie. Oto najczęściej wykorzystywane na rynku systemy:

pompy ciepła Lubliniec
pompy ciepła Lubliniec

woda/powietrze

Mechanika pracy w tym przypadku jest dość łatwy. Parownik jest ogrzewany przez wodę, a następnie ciepło wydostające się ze skraplacza ogrzewa napływające do pomieszczeń powietrze.
pompy ciepła Lubliniec

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wymaga do swojej pracy wody i paradoksalnie, jest w stanie ogrzewać ciepłą wodę użytkową. Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza jest uwalniane do pokoi w budynku.
pompy ciepła Lubliniec

powietrze/woda

W tym przypadku parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przenoszone do skraplacza ma za zadanie ogrzać wodę w instalacji centralnego ogrzewania.
pompy ciepła Lubliniec

woda/woda

Jeśli niedaleko Twojego budynku znajduje się rzeka, jezioro lub studnia, to ten system może się sprawdzić. Pobierana woda ogrzewa parownik, a ciepło ze skraplacza przeznaczone jest do ogrzania wody w instalacji grzewczej.
pompy ciepła Lubliniec

woda/powietrze

Mechanika pracy w tym rodzaju jest relatywnie prosty. Woda ogrzewa parownik, a następnie ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa napływające do pomieszczeń powietrze.
pompy ciepła Lubliniec

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wymaga do pracy H2O i tutaj dochodzi get paradoksu – jest ona w stanie ogrzewać c.w.u.. Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza jest wpuszczane do pokoi w budynku.
pompy ciepła Lubliniec

powietrze/woda

W tym przypadku parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przekazywane do skraplacza ma za zadanie ogrzać wodę w instalacji c.o..
pompy ciepła Lubliniec

woda/woda

Jeśli niedaleko znajduje się rzeka, jezioro lub studnia, to ten system będzie dla Ciebie idealny. Woda, która jest pobierana, ogrzewa parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczone jest do ogrzewania wody w instalacji grzewczej.

Montaż pomp ciepła – jakie są jego plusy i dlaczego warto?

Oprócz tego, że sama instalacja jest niezwykle prosta get zamontowania, to jeszcze nie potrzebna jest w niej żadna obsługa ani skomplikowane sterowanie ze strony użytkownika. Pompy ciepła są częścią OZE, czyli Odnawialnych Źródeł Energii. Oznacza to, że źródło jest odnawialne, a co za tym idzie nieskończone. Tego typu rozwiązania nie powodują szkód dla planety. Własne ogrzewanie uniezależnia od dostawcy, a korzystanie z nowej technologii jest dużo bardziej efektywne. Serwis nie jest prawie w ogóle konieczny, ponieważ pompa ciepła jest w 100% bezobsługowa. Osoba, która posiada pompę ciepła otrzyma o wiele niższą kwotę na rachunku za ogrzewanie oraz na wysokiej jakości urządzenia, które zapewniają komfort z korzystania z instalacji. Łatwo jest dostrzec kolejną zaletę, którą jest chłodzenie pomieszczeń budowlanych w upalne dni. Oznacza to, że nie trzeba się już martwić o wiatraki lub klimatyzację.
Pompa ciepła to mniejszy koszt ogrzewania nawet o 60%!

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Jeśli zdecydujesz się na zamontowanie pompy ciepła, otrzymujesz gwarancję szybkiego zwrotu kosztów, które jest zapewnione dzięki doborowi wydajnych urządzeń, których praca jest najefektywniejsza, aby dostarczyć Ci komfortu oraz satysfakcji z ich użytkowania.

Zamów pompy ciepła w Proecology

pompy ciepła Lubliniec
Jesteś z Lublińca i poszukujesz wydajnych systemów grzewczych? Skontaktuj się z nami, a nie zobaczysz, jakie rozwiązania można zastosować w Twoim domu! Lubliniec to miasto, w którym instalacje pomp ciepła są bardzo często montowane. Możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów i nie denerwować się na wysokość rachunków już nigdy więcej!

Proecology to absolutny lider na rynku. Doświadczeni projektanci, inżynierowie oraz instalatorzy od lat formują zgrany zespół, co pozwala na efektywną i profesjonalną obsługę każdej instalacji. Każdy Klient traktowany jest personalnie, a każde ze zleceń zostaje przydzielone konkretnemu zespołowi. Każde ze zleceń zaczyna się od spotkania, które kończy się na wykonaniu projektu, który określa odpowiednią metodę i urządzenia, które będą najlepiej się sprawdzać w określonym miejscu.

Dostęp do ciepłej wody użytkowej w dużo niższej cenie!

Pytania?

Skontaktuj się z nami, a z pewnością członek zespołu Proecology wróci complete Ciebie z odpowiedzią najszybciej, jak to będzie możliwe. Nie czekaj dłużej i zapewnij sobie komfort, na jaki zasługujesz Ty i Twoja rodzina.