Pompy ciepła Koniecpol

firma zajmuje się szeroko rozumianą techniką grzewczą

Nic dziwnego, że pompy ciepła są coraz bardziej popularne wśród Konsumentów. W ostatnich latach odnotowano wielki wzrost instalacji pomp ciepła w Koniecpolu. Cały system dostarcza wiele korzyści każdemu Konsumentowi, który zdecydował się na tego rodzaju ogrzewanie w domu lub firmie. Należy zaznaczyć, że pompy ciepła zaliczają się do OZE, co oznacza ulgę nie tylko dla portfela, ale i dla środowiska. Wybór rodzaju urządzenia zależy od lokalizacji terenu. 

Nic dziwnego, że pompy ciepła są coraz bardziej spopularyzowane wśród Konsumentów. W ostatnich latach zanotowano duży wzrost zainteresowania montażem instalacji grzewczych tego typu w Koniecpolu. Pompy ciepła dostarczają wiele korzyści osobom, które wybrały tego rodzaju ogrzewanie w domu czy firmie. Warto zaznaczyć, że pompy ciepła zaliczają się do odnawialnych źródeł energii, co oznacza ulgę nie tylko dla naszego portfela, ale i dla naszego środowiska. Lokalizacja terenu warunkuje rodzaj pompy ciepła, który musi zostać wybrany.

Chcesz zamówić pompę ciepła?

pompa ciepła 42 230 koniecpol

Zastosowanie pomp ciepła oraz ich rodzaje

Pompy ciepła służą do ogrzewania budynku oraz uzyskania ciepłej wody użytkowej, a ich działanie jest pro ekonomiczne i ekologiczne. Urządzenia zasilane są prądem.

Każdy teren ma inne uwarunkowania i nie w każdym miejscu jest możliwe zastosowanie takich samych systemów. Zostały one podzielone ze względu na sposób pozyskiwania oraz dostarczania ciepła do budynku, ze względu na to, że zasobność w naturalną energię może mieć różne pochodzenie. Każdy zna elementarny podział – wodne, powietrzne i pośrednie. Oto najczęściej wykorzystywane na rynku systemy:

nowoczesna technika grzewcza 42 230 koniecpol
sprzedażą urządzeń 42 230 koniecpol

woda/powietrze

Parownik jest ogrzewany przez wodę, później ciepło wydostające się ze skraplacza ogrzewa napływające do pomieszczenia powietrze.

pompa ciepła 42 230 koniecpol

Powietrze/powietrze

 Parownik ma za zadanie ogrzać powietrze, które ze skraplacza jest uwalniane do pomieszczeń.

technika grzewcza sprzedażą urządzeń

powietrze/woda

Parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przekazywane do skraplacza zajmuje się ogrzaniem wody w instalacji centralnego ogrzewania.

usług fotowoltaiki

woda/woda

Jeśli niedaleko znajduje się rzeka, jezioro lub studnia, to ten system może się sprawdzić. Woda, która jest pobierana, ogrzewa parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczone jest do ogrzania wody w instalacji grzewczej.

woda/powietrze

 Woda ogrzewa parownik, później ciepło wydostające się ze skraplacza ogrzewa napływające do pomieszczeń powietrze.

firma fotowoltaiki z montażem

Powietrze/powietrze

Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza jest uwalniane do pokoi w budynku.

systemów związanych wodno kanalizacyjnych

powietrze/woda

Parownik ogrzewany jest powietrzem, a ciepło przenoszone do skraplacza zajmuje się ogrzaniem wody w instalacji CO.

systemów związanych wodno kanalizacyjnych

woda/woda

Jeśli posiadasz w niedalekiej odległości rzekę, jezioro lub studnię, to ten system może się sprawdzić u Ciebie. Pobierana woda ogrzewa parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczane jest do ogrzania wody w instalacji grzewczej.

Montaż pompy ciepła – dlaczego warto?

Sama instalacja jest całkowicie prosta do zamontowania. Co więcej nie wymaga żadnej obsługi ani skomplikowanego sterowania ze strony użytkownika. Pompy ciepła są częścią OZE, czyli Odnawialnych Źródeł Energii. W praktyce oznacza to, że źródło jest odnawialne i nieskończone. Takie rozwiązania nie szkodzą planecie.

Własne ogrzewanie uniezależnia od dostawcy, a wykorzystywanie nowoczesnej technologii jest dużo bardziej efektywne. Serwisowanie nie jest prawie w ogóle konieczne, ponieważ pompa ciepła nie wymaga obsługi. Osoby, które zainwestowały w pompę ciepła, otrzymają dużo niższą kwotę na rachunku za ogrzewanie, samo urządzenie zapewni im komfort korzystania z instalacji. Obniż swoje rachunki nawet o 60%! 

Interesując się pompą ciepła, trudno nie dostrzec kolejnej zalety, jaką jest chłodzenie pomieszczeń budynków podczas upalnych dni. Oznacza to, że nie trzeba się już martwić o wiatraki i klimatyzację.

Jeśli zdecydujesz się na montaż pompy ciepła, otrzymujesz gwarancję natychmiastowego zwrotu kosztów dzięki doborowi najlepszych urządzeń, które pracują z największą efektywnością, aby dostarczyć Klientom komfortu oraz satysfakcji z używania.

Pompy ciepła zagwarantuje Ci Proecology

niezbędne instalacje solarne instalacje solarne

Mieszkasz w Koniecpolu i poszukujesz najwydajniejszych systemów grzewczych? Skontaktuj się z Proecology. Specjaliści dobiorą odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu! Koniecpol to miasto, w którym instalacje pomp ciepła są niezwykle popularne. Możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów i raz na zawsze zapomnieć o wysokich rachunkach!

Firma Proecology to lider na rynku związanym z szeroko rozumianą techniką grzewczą. Doświadczeni projektanci, inżynierowie oraz instalatorzy od wielu lat formują zgrany zespół, co pozwala na efektywną i profesjonalną obsługę każdej z instalacji montowanej. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a każde ze zleceń zostaje przydzielone konkretnemu zespołowi. Nasza współpraca zaczyna się od spotkania, które owocuje wykonaniem projektu, który najlepiej sprawdzi się w określonym miejscu.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem instalacji grzewczych – dzięki nam uzyskasz dostęp do ogrzewania oraz ciepłej wody w o wiele niższej cenie!

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z nami! Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe i pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie! Nie zwlekaj już dłużej i zainwestuj w komfort, na jaki zasługujesz Ty i Twoja rodzina.

Ostatnia aktualizacja