Pompy ciepła Bojszowy

pompy ciepła Bojszowy
Nie dziwi nas, że rozwiązanie pomp ciepła jest coraz bardziej popularne wśród Konsumentów. W ostatnich latach odnotowano ogromny wzrost użytkowania pomp ciepła w Bojszowie. Urządzenie samo w sobie, a także system dostarczają wiele korzyści dla Konsumenta, który zdecydował się na tego rodzaju ogrzewanie w domu lub firmie. Warto zaznaczyć, że pompy ciepła można zaliczyć do OZE, co jest równe uldze nie tylko dla portfela, ale również dla środowiska. W zależności od lokalizacji, określa się różne typy pomp ciepła. Są one montowane zgodnie z uwarunkowaniami, możliwościami i klimatem.

Nic dziwnego, że pompy ciepła są coraz bardziej spopularyzowane wśród Konsumentów. W ostatnich latach zanotowano duży wzrost użytkowania pomp ciepła w Bojszowie. Urządzenie samo w sobie oraz system przynoszą wiele korzyści dla Konsumenta, który zdecydował się na tego rodzaju ogrzewanie w domu lub firmie. Warto zaznaczyć, że pompy ciepła zaliczają się do OZE, co jest równe uldze nie tylko dla naszego portfela, jak i dla naszego środowiska. Lokalizacja instalacji określa rodzaje pomp ciepła. Montuje się je zgodnie z panującymi uwarunkowaniami, możliwościami oraz klimatem.

Jesteś zainteresowany zamówieniem pompy ciepła?

pompy ciepła Bojszowy

Do czego służy pompa ciepła i jakie są ich rodzaje?

Pompy ciepła używane są do ogrzania budynku oraz podgrzewania c.w.u., a ich działanie jest pro ekonomiczne i ekologiczne. Pracują dzięki prądowi, którym są zasilane.

Każdy teren to zespół innych cech i nie zawsze jest możliwe zastosowanie tych samych systemów pomp ciepła. Można je podzielić ze względu na sposób pozyskania oraz dostarczania ciepła do budynku, ponieważ zasoby naturalnej energii mogą mieć różne źródła. Większość osób zna zna podstawowy podział – wodne, powietrzne i pośrednie. Oto najczęściej wykorzystywane na rynku rodzaje systemów:

pompy ciepła Bojszowy
pompy ciepła Bojszowy

woda/powietrze

Mechanizm pracy w tym przypadku jest relatywnie prosty. Parownik jest ogrzewany przez wodę, później ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa płynące do pomieszczenia powietrze.
pompy ciepła Bojszowy

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wymaga do swojej pracy wody i tutaj dochodzi attain paradoksu – jest ona w stanie ogrzać c.w.u.. Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza jest wpuszczane do pokoi w całym budynku.
pompy ciepła Bojszowy

powietrze/woda

W tym wypadku parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przekazywane do skraplacza zajmuje się ogrzaniem wody w instalacji CO.
pompy ciepła Bojszowy

woda/woda

Jeśli posiadasz w niedalekiej odległości rzekę, jezioro lub studnię, to ten system będzie dla Ciebie odpowiedni. Woda, która jest pobierana, ogrzewa parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczane jest do ogrzania wody w instalacji grzewczej.
pompy ciepła Bojszowy

woda/powietrze

Mechanika pracy w tym przypadku jest dość prosty. Parownik jest ogrzewany przez wodę, później ciepło wydostające się ze skraplacza ogrzewa napływające do środka pomieszczeń powietrze.
pompy ciepła Bojszowy

Powietrze/powietrze

Powietrzna pompa ciepła nie wymaga do pracy H2O i paradoksalnie, jest w stanie ogrzewać ciepłą wodę użytkową. Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza jest wpuszczane do pokoi w budynku.
pompy ciepła Bojszowy

powietrze/woda

W tym przypadku parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przenoszone do skraplacza zajmuje się ogrzaniem wody w instalacji CO.
pompy ciepła Bojszowy

woda/woda

Jeśli niedaleko Twojego budynku znajduje się rzeka, jezioro lub studnia, to ten system może się sprawdzić. Pobierana woda ogrzewa parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczone jest do ogrzewania wody w instalacji grzewczej.

Montaż pomp ciepła – dlaczego warto i jakie są plusy?

Sama instalacja jest okropnie prosta pull off zamontowania, a w dodatku nie wymaga praktycznie żadnej obsługi ani skomplikowanego sterowania ze strony użytkownika. Pompy ciepła są częścią OZE, czyli Odnawialnych Źródeł Energii. W praktyce oznacza to, że źródło pobierania energii jest odnawialne, a co za tym idzie nieskończone. Takie rozwiązania nie szkodzą planecie. Własne ogrzewanie uniezależnia od dostawcy, a wykorzystywanie nowej technologii o wiele bardziej efektywne. Serwis nie jest prawie w ogóle konieczny, ponieważ pompa ciepła jest w 100% bezobsługowa. Osoba posiadająca pompę ciepła otrzyma dużo niższą kwotę na rachunku za ogrzewanie oraz na wysoko jakościowym urządzeniach, które zapewnią komfort korzystania z instalacji. Interesując się pompą ciepła, trudno nie dostrzec kolejnej zalety, którą jest chłodzenie pomieszczeń budynków w upalne dni. Oznacza to, że nie trzeba się już martwić o wiatraki i klimatyzację.
Pompa ciepła to mniejszy koszt ogrzewania nawet o 60%!

Napisz lub zadzwoń!
Wyślij adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Decydując się na montaż pompy ciepła, otrzymujesz gwarancję natychmiastowego zwrotu kosztów, które jest zapewnione dzięki doborowi najlepszych urządzeń, które pracują z największą efektywnością, aby dostarczyć Klientom komfortu oraz satysfakcji z ich użytkowania.

Skontaktuj się z nami w sprawie pompy ciepła

pompy ciepła Bojszowy
Jesteś z Bojszowa i szukasz wydajnych systemów grzewczych? Skontaktuj się z Proecology, a nie zobaczysz, jakie rozwiązania można zastosować w Twoim domu! Bojszowy to miasto, w którym instalacje pomp ciepła są niezwykle często montowane. Możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów i nie denerwować się na wysokość rachunków!

Firma Proecology to absolutny lider na rynku. Doświadczeni projektanci, inżynierowie oraz instalatorzy od lat formują zgrany zespół, co pozwala na efektywną i profesjonalną obsługę każdej instalacji montowanej przez nich. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a każde zlecenie zostaje przydzielone konkretnemu zespołowi. Każde ze zleceń rozpoczyna się od spotkania, które owocuje wykonaniem projektu, na podstawie którego dobierana jest należyta metoda i urządzenia, które będą najlepiej się sprawdzać w określonym miejscu.

Dostęp do c.w.u. w o wiele niższej cenie!

Pytania? Wątpliwości?

Skontaktuj się z nami, a z pewnością członek zespołu Proecology napisze do Ciebie odpowiedź najszybciej, jak to będzie możliwe. Nie zwlekaj już dłużej i załatw sobie komfort, na jaki zasługujesz Ty i Twoja rodzina.