Pompy ciepła Andrychów

pompy ciepła Andrychów

Pompy ciepła to coraz częstszy wybór Konsumentów. W ostatnich latach odnotowano duży wzrost zainteresowania pompami ciepła w Andrychowie. Samo urządzenie i cała instalacja przynoszą wiele korzyści osobom, które zdecydowały się na tego rodzaju systemy grzewcze. Pompy ciepła zaliczamy do odnawialnych źródeł energii, co oznacza ulgę nie tylko dla środowiska, ale również dla naszego portfela. Lokalizacja terenu określa rodzaj pomp ciepła, który powinien zostać zamontowany w danym budynku. Poznaj wszystkie korzyści związane z pompą ciepła!

Nic dziwnego, że pompy ciepła to coraz bardziej popularne urządzenie wśród Konsumentów. W ostatnich latach odnotowano ogromny wzrost zainteresowania pompami ciepła w Andrychowie. Samo urządzenie, a także system dostarczają wielu benefitów Konsumentom, który zdecydowali się na tego rodzaju systemy grzewcze w domu czy firmie. Warto zauważyć, że pompy ciepła można zaliczyć do OZE, co oznacza ulgę nie tylko dla naszego portfela, ale także dla środowiska naturalnego. W zależności od lokalizacji instalacji można wyróżnić kilka rodzajów pomp ciepła. 

Chcesz kupić pompy ciepła w Andrychowie?

pompy ciepła Andrychów

Zastosowanie i rodzaje pomp ciepła

Pompy ciepła używane są do ogrzewania domu oraz uzyskania dostępu do ciepłej wody użytkowej. Ich działanie jest w pełni pro ekonomiczne i ekologiczne. Zasilane są za pomocą energii elektrycznej.

Na rynku dostępne są pompy ciepła różnego rodzaju. Zostały one podzielone w zależności od sposobu pozyskiwania i dostarczania ciepła do budynku (ze względu na to, że zasobność w naturalną energię może mieć różne pochodzenie). Wszyscy znają elementarny podział – wodne, powietrzne i gruntowe. Dowiedz się, jak działa pompa ciepła!

pompy ciepła Andrychów
ogrzewania domu pompy ciepła montaż pomp ciepła w Andrychowie

woda/powietrze

Parownik jest ogrzewany przez wodę, później ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa płynące do pomieszczeń powietrze.

pompy ciepła powietrze

Powietrze/powietrze

Parownik ogrzewa powietrze, które ze skraplacza jest uwalniane do pokoi w całym budynku.

pompy ciepła Andrychów technika grzewcza

powietrze/woda

Parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przenoszone do skraplacza ogrzewa wodę w instalacji CO.

pompy ciepła Andrychów

woda/woda

Jeśli niedaleko Ciebie znajduje się rzeka, jezioro lub studnia, to ten system może się sprawdzić u Ciebie. Pobierana woda ogrzewa parownik, a ciepło powstałe w skraplaczu przeznaczane jest do ogrzewania wody w instalacji grzewczej.

pompy ciepła Andrychów

woda/powietrze

Woda ogrzewa parownik, później ciepło, które wydostaje się ze skraplacza ogrzewa płynące do pomieszczenia powietrze.

wyślij zapytanie o pompy ciepła andrychów

Powietrze/powietrze

 Parownik ma za zadanie ogrzać powietrze, które ze skraplacza jest uwalniane do pokoi w budynku.

pompy ciepła Andrychów

powietrze/woda

Parownik ogrzewany jest za pomocą powietrza, a ciepło przekazywane do skraplacza ma za zadanie ogrzać wodę w instalacji centralnego ogrzewania.

technika grzewcza ciepła powietrze

woda/woda

Jeśli posiadasz w niedalekiej odległości rzekę, jezioro lub studnię, to ten system będzie dla Ciebie idealny. Pobierana woda ogrzewa parownik, a ciepło ze skraplacza przeznaczane jest do ogrzania wody w instalacji grzewczej.

Montaż pompy ciepła w Andrychowie – zalety

Pompy ciepła to jeden z najbardziej innowacyjnych i wydajnych systemów grzewczych do Twojego domu. Są one bezpieczne dla środowiska naturalnego i wykazują minimalne zużycie energii elektrycznej. 

Montaż pomp ciepła jest bardzo prosty, a ich obsługa jest bezproblemowa. Pompy ciepła należą do OZE. W praktyce oznacza to, że źródło pobierania energii jest odnawialne i nieskończone. Tego typu rozwiązania nie powodują szkód dla planety.

Ogrzewanie własnej produkcji uniezależnia od dostawcy, a korzystanie z nowej technologii jest o wiele bardziej efektywne. Osoba posiadająca pompę ciepła może liczyć na o wiele niższe rachunki za ogrzewanie oraz na wysokiej jakości urządzenia, które zapewniają komfort z korzystania z instalacji. Tego typu technika grzewcza jest dużo bardziej opłacalna niż np. kotły gazowe. Twoje rachunki za ogrzewanie mogą być mniejsze nawet o 60%!

Serwis nie jest prawie w ogóle konieczny, ze względu na to, że pompa ciepła jest w 100% samowystarczalna. Ciężko jest nie dostrzec kolejnej zalety pomp ciepła, którą jest chłodzenie pomieszczeń budowlanych w upalne dni. Oznacza to, że nie trzeba się już martwić o wentylatory czy klimatyzację. 

 

Wyślij zapytanie lub zadzwoń!

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Decydując się na montaż pompy ciepła, otrzymasz gwarancję szybkiego zwrotu kosztów. Jest to zapewnione dzięki doborowi najlepszych urządzeń, których praca jest najefektywniejsza, aby dostarczyć Ci komfort oraz satysfakcję.

Wyślij zapytanie o montaż pomp ciepła! 

Instalacja pomp ciepła – tylko Proecology

pompy ciepła Andrychów urządzenia do ogrzewania

POMPY CIEPŁA W ANDRYCHOWIE

Mieszkasz w Andrychowie i poszukujesz wydajnych systemów grzewczych? Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, jakie rozwiązania mogą zostać zastosowane w Twoim domu! Andrychów to miasto, w którym instalacja pomp ciepła jest niezwykle popularna. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i nie denerwuj się na zbyt wysokie rachunki za ogrzewanie!

Firma Proecology to lider na rynku. Doświadczeni projektanci, inżynierowie oraz instalatorzy od wielu lat formują zgrany zespół, co zezwala na efektywną i profesjonalną obsługę każdej instalacji. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Współpraca rozpoczyna się od spotkania, które kończy się na wykonaniu projektu, na podstawie którego dobierana jest odpowiedni rodzaj pomp ciepła. Wszystkim naszym klientom zapewniamy zarówno montaż pompy ciepła, jak i serwis gwarancyjny. 

Zapewnij sobie dostęp do ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej w dużo niższej cenie!
Zainwestuj w najwyższej jakości systemy grzewcze już teraz!

Pompy ciepła w Andrychowie

Szukasz sprawdzonych systemów grzewczych? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy tak szybko jak to możliwe. Nie zwlekaj już dłużej i zapewnij sobie komfort, na jaki zasługujesz Ty i Twoja rodzina. Wymień kotły gazowe na zdecydowanie bardziej efektywne źródło ciepła. Przekonaj się jak działa pompa ciepła!

Ostatnia aktualizacja