Fotowoltaika Racibórz

montaż paneli fotowoltaicznych Racibórz

Instalacja paneli fotowoltaicznych to inwestycja na długie lata, która niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów zarówno ekonomicznych, jak i ekologicznych. To gwarancja oszczędności czasu oraz pieniędzy, a to wszystko dzięki przekształceniu energii pochodzącej ze słońca na energię elektryczną.

Fotowoltaika dla domu oraz dla firm

W aktualnych czasach troska o ekologię jest niezwykle ważna. Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie przyszłościowe, które daje nam ogromne korzyści. 

O jakich korzyściach dokładnie mowa?

– obniżenie podatków za energię elektryczną,
– nawet do 90% mniej na rachunkach za prąd,
– troska o środowisko.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić kompleksowość – od bezpłatnej wyceny przez wybór i montaż instalacji fotowoltaicznej po serwis.  

Warto też zwrócić uwagę, że panele słoneczne działają w oparciu o odnawialne źródła energii (OZE), dzięki czemu oprócz ulgi dla portfela, stanowią także ulgę dla naszego środowiska. 

Skontaktuj się z nami!
Wyślij wiadomość lub zadzwoń

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Na czym polega fotowoltaika?

panele fotowoltaiczne fotowoltaika Racibórz

Panele fotowoltaiczne działają w oparciu o OZE. Polega to na zamianie źródła energii słonecznej na prąd, przez odpowiednio dobrane przez nas systemy fotowoltaiczne, które dostosowujemy do Twojej lokalizacji, rozmiaru dachu oraz ilości pobieranego prądu. Z dnia na dzień liczna osób decydujących się na wykonanie usługi montażu instalacji fotowoltaicznej jest coraz większa, ale wcale nas to nie dziwi! Produkcja własnego prądu pozwoli Ci obniżyć rachunki nawet do 90%!

Panele słoneczne oferowane przez Proecology składają się zazwyczaj z 5 elementów, którymi są:

 

  • System paneli fotowoltaicznych,
  • Odpowiednie systemy pozwalające na montaż,
  • Wysokiej jakości połączenia kablowe oraz złącza,
  • Falownik, który zamienia prąd stały na prąd zmienny,
  • Aplikacja dbająca o bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznych.
montażu instalacji fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne – Najlepszy sposób na oszczędzanie!

montaż paneli fotowoltaicznych

Chcesz obniżyć swoje rachunki za prąd? Szukasz firmy, która zajmie się profesjonalnym montażem paneli fotowoltaicznych od A do Z? Doskonale trafiłeś. Zaufaj profesjonalistą i zacznij oszczędzać! Dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy już skorzystali z naszej oferty paneli fotowoltaicznych. 

Fotowoltaika dla domu oraz dla firm na terenie Raciborza

Racibórz instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Racibórz

Fotowoltaika jest dla każdego – bez względu na to czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz mniejszą lub większą działalność gospodarczą. Inwestując w instalację fotowoltaiczną inwestujesz na lata! Pomoże Ci to zaoszczędzić sporą ilość gotówki, tym bardziej, jeśli zdecydujesz się na przejście całej tej drogi wspólnie z Proecology!

Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na montaż fotowoltaiki? Odpowiedź jest prosta – wypróbuj sam, a szybko przekonasz się, że stale rosnące rachunki za prąd już całkowicie nie będą Cię dotyczyć!

Instalacja paneli fotowoltaicznych – dotacje!

To ze względu na dofinansowanie paneli fotowoltaicznych, fotowoltaika jest coraz bardziej rozpoznawalna i pożądana. O wkład do tej inwestycji mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, dlatego ciągle powtarzamy, że owa inwestycja jest bardzo opłacalna. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na kwotę 50 000 zł, a jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot w wysokości pięciu tysięcy złotych.

Skontaktuj się z nami, ponieważ wspomożemy Cię w uzyskaniu i przebrnięciu przez pełny proces dofinansowania, wyliczeń, montażu oraz serwisu instalacji. Wytyczymy również odpowiednią lokalizację instalacji fotowoltaicznej na terenie miasta Racibórz, a także moc instalacji fotowoltaiczne!

Zgłoś się do nas, a dowiesz się, ile będzie kosztować Cię instalacja fotowoltaiczna! 

Ostatnia aktualizacja