Fotowoltaika Kraków

projekt instalacji fotowoltaika kraków

Fotowoltaika to inwestycja na długie lata, która niesie za sobą wiele pozytywnych aspektów. To ekonomia, ekologia, oszczędność czasu i pieniędzy, a to wszystko dzięki przekształceniu energii pochodzącej ze słońca na energię elektryczną.

Fotowoltaika dla domu oraz dla firm

W aktualnych czasach dbałość o ekologię to podstawa. Panele słoneczne to rozwiązanie przyszłościowe, które daje nam ogromne korzyści, jak zmniejszenie kosztów rachunków za prąd, oszczędność czasu oraz brak nerwów.

Zapewniamy kompleksową obsługę. Oferujemy, wycenę, wykonanie projektu instalacji fotowoltaicznej, dobór paneli słonecznych oraz serwis całej instalacji fotowoltaicznej, która jest najwyższej jakości na rynku.

WAŻNE: Panele słoneczne wykorzystują odnawialne źródła energii (OZE), a dzięki temu są niezwykłą ulgą dla naszej planety.

Napisz lub zadzwoń!

Wyślij zapytanie lub po prostu zadzwoń!

+48 666 698 666

proecology.biuro@gmail.com

Na czym polega fotowoltaika?

Systemy fotowoltaiczne czerpią energię z promieni słonecznych i zmieniają je w prąd. Aby zapewnić wysoką wydajność instalacji, panele słoneczne dobierane są do lokalizacji, rozmiaru domu oraz ilości wykorzystywanego prądu. Korzystasz, ile potrzebujesz, a ewentualną nadwyżkę oddajesz do sieci energetycznej. 

Panele słoneczne w Krakowie stają się coraz bardziej popularne. Zazwyczaj moduły instalacji to kilkanaście lub kilkadziesiąt ogniw fotowoltaicznych, które są półprzewodnikami, ponieważ najczęściej montowane farmy instalacji fotowoltaicznych są stworzone na bazie krzemu.

Panele słoneczne z oferty Proecology składają się zazwyczaj z 5 elementów, którymi są:

  • System paneli fotowoltaicznych,
  • Odpowiednie systemy pozwalające na montaż,
  • Wysokiej jakości połączenia kablowe oraz złącza,
  • Falownik, zamieniający prąd stały na prąd zmienny,
  • Aplikacja dbająca o bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznych.
instalacja fotowoltaiczne Kraków instalacje fotowoltaiczne Kraków

Panele fotowoltaiczne – najlepsza możliwa inwestycja!

montaż paneli fotowoltaicznych

FOTOWOLTAIKA W KRAKOWIE SIĘ OPŁACA

W zakresie fotowoltaiki wiemy wszystko. Nie ma ona dla nas żadnych tajemnic. Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną, a szybko przekonasz się, że było warto! 

 

Panele fotowoltaiczne dla domu oraz dla firm

Kraków instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Kraków

Fotowoltaika jest dla każdego. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz mniejszą lub większą działalność gospodarczą. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata, która pomoże zaoszczędzić Ci sporą ilość gotówki. 

Oprócz kompleksowej obsługi pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania, z którego można otrzymać ponad 50 000 złotych!

Zastanawiasz się, dlaczego coraz więcej osób decyduje się na to, żeby wykorzystać energię słoneczną? To bardzo proste! Mają na uwadze ochronę środowiska i chcą obniżyć swoje rachunki za prąd! Zgłoś się do nas, ciągłe podwyżki cen prądu nie będą Cię już dotyczyć! 

Instalacja fotowoltaiczna – dotacje!

To dzięki dofinansowaniom paneli fotowoltaicznych, fotowoltaika jest coraz bardziej znana i pożądana. O wkład do inwestycji mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorcy, dlatego ciągle powtarzamy, że instalacje fotowoltaiczne są bardzo opłacalne. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na kwotę 50 000 zł! A jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot pięciu tysięcy.

Skontaktuj się z nami, ponieważ pomożemy Ci uzyskać i przebrnąć przez cały proces dofinansowania, wyliczeń, montażu oraz serwisu instalacji. Wybierzemy najlepszą lokalizację dla Twojej instalacji fotowoltaicznej na terenie miasta Kraków, a także dobierzemy moc instalacji fotowoltaicznej i wykonamy szczegółową wycenę.

Ostatnia aktualizacja